- Reklama -

Květiny a tradice

Už jste četli?

Koronavirus výrazně ovlivňuje přístup obézních lidí k jejich tělesné hmotnosti

Podle Světové zdravotnické organizace je Česká republika sedmou v žebříčku evropských zemí s nejobéznější populací. Tloustnutí navíc nyní nahrává i...

Tlmivka – funkcia a využitie

O tomto malom "čude" ste už určite počuli. Ale čo to vlastne je? Aké má funkcie a, kde sa...

S čím jsou Češi na pracovištích nejvíce spokojeni?

Jsou nebo nejsou zaměstnanci ve své práci spokojení? Tím se dlouhé roky zabývá nejeden průzkum. Odpovědi však nemusíte získávat...

Lidé se odedávna obklopují krásou. Kdy poprvé zjistil pračlověk, že se některé květy sice nehodí k jídlu, ale vyjímají se hezky ve vlasech jeho praženy, to se nikdy nedovíme. Starověké i středověké kultury celého světa přikládaly květinám symbolický význam. Využívali je vládcové ke zvýšení nádhery svých dvorů a obřadů i prostí lidé, aby si vyprosili přízeň božstev. V zahradách se pěstovaly všemožné druhy kvetoucích rostlin. Mnohé z nich nás okouzlují stejně jako za dob starého Říma, mnohé přenášíme do svých domovů řezané. Květy byly vždy významným darem a i dnes zůstává kytice nejkrásnějším vyjádřením lásky či poděkování. V minulosti měly darované  květiny i skrytou symboliku a květomluva tvořila významnou součást komunikace mezi lidmi. Dnes tradičně darujeme kytice především k různým příležitostem a na jejich symbolický význam už tolik nemyslíme.

Květiny k narozeninám i k svátku

Na obdarovaném člověku nám záleží, dáme si tedy s výběrem načas a věnujeme mu velkou péči. Ani nemusíme obíhat obchody s květinami. Květinářství Fan fan tulipán na svých internetových stránkách přehledně nabízí květiny v bohatém výběru. Sami si z pohodlí domova určíme, jakou kytici necháme uvázat.  Výběr barev i druhů předčí naše očekávání.

Mimořádné příležitosti

Kytice pro nevěstu, květiny pro družičky, kytice k promoci či k 10. narozeninám našeho dítěte. V neopakovatelných chvílích chceme, aby květy, které jsme vybrali, byly ty nejkrásnější. Růže, frézie či orchideje? Inspirujme se v květinářství Fan fan tulipán.

Valentýn, MDŽ, Vánoce? Každá příležitost

Tradičně z lásky je darovaná květina růže. Plánujeme-li oslavit Mezinárodní den žen dámskou jízdou, kytice pro kamarádky vytvoří kouzelnou atmosféru. Pro malý dárek pro kamarádku nemusíme chodit daleko, Fan fan tulipán zajistí i doplňkový sortiment. Zapomněli jste na květiny pro kolegu či vás pověřil šéf obstaráním kytice? Objednejte si květiny online. Na Den matek myslete na květiny pro maminku a překvapte návštěvu o Vánocích květinovou vazbou aranžovanou podle ročního období.

Rozvoz květin

V květinářství Fan fan tulipán kytici vytvoří dle našeho přání a zajistí pro nás i vlastní rozvoz květin. Praha je oblastí, na kterou se soustředí. Naše radost z obdarovávání tak může být dokonalá.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Koronavirus výrazně ovlivňuje přístup obézních lidí k jejich tělesné hmotnosti

Podle Světové zdravotnické organizace je Česká republika sedmou v žebříčku evropských zemí s nejobéznější populací. Tloustnutí navíc nyní nahrává i...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -