- Reklama -

Září je stále o dětských hřištích a výletech

Už jste četli?

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost...

Hledáte novou práci? Sledujte hodnocení firem

Hodnocení firem se stává důležitým ukazatelem na trhu práce. Už nestačí jen poskytnout lidem zdroj obživy. Dnes stále více...

Překročte svůj stín s tloustneme.cz

Na jejich cestě jim může pomoci nový edukační web tloustneme.cz. „Web přináší české veřejnosti informace připravené ve spolupráci se...
admin
+ěš

Letní prázdniny jsou sice za námi, ale vypadá to, že se i v září budeme moci těšit ze sluníčka, teplého počasí a dostatečně dlouhého denního světla. Září tak bude přímo vybízet k trávení volného času v přírodě, na dětských hřištích a také k výletům. Tipy na výlet Český Ráj, tipy na výlet Beskydy, tipy na výlet České Středohoří, tipy na výlet České Švýcarsko, tipy na výlet Jeseníky, tipy na výlet Jižní Čechy, tipy na výlet Jižní Morava, tipy na výlet Praha portálu venkazdyden.cz tak stále dávají obrovský smysl. 

Na dětské herny je dost času v zimě

Pořád platí (nejen v době koronavirové), že je dobré využít každého teplého počasí k tomu, abychom volný čas trávili s dětmi venku. Nejen dětská hřiště Praha, ale v podstatě veškerá dětská hřiště v České republice jsou tisíckrát lepší, než návštěva heren. Těch si se svými dětmi užijete ještě dost za dlouhých zimních odpolední. Dětská hřiště a výlety s dětmi, co nezruinují váš rodinný rozpočet, si dopřávejte co nejdéle.

Vyzkoušejte mobilní aplikaci

Pokud si nejste jisti, kam se na dětské hřiště vypravit, můžete si hřiště jednoduše vyhledat prostřednictvím mobilní aplikace. Pokud jde o výlety, skvělým tipem mohou být například tipy na výlet Český Ráj, kde kromě jiného stojí za to určitě navštívit domovské město Rumcajse, Manky a Cipíska – Jičín. Pokud prozkoumáte webové stránky portálu venkazdyden.cz, určitě vás zaujme i spousta dalších tipů na výlet, ať už tipů na výlet do Beskyd, tipů na výlet do Českého Středohoří, tipů na výlet do Českého Švýcarska, tipů na výlet do Jeseníků, tipů na výlet do jižních Čech, tipů na výlet na jižní Moravu či tipů na výlet do Prahy. Tak neváhejte, a hezké září, které nás dozajista čeká, si se svými dětmi užijte jak na výletech, tak také na dětských hřištích v Praze i dětských hřištích kdekoliv jinde v rámci celé České republiky.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -