- Reklama -

Snadný přivýdělek i bez kvalifikace

Už jste četli?

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost...

Hledáte novou práci? Sledujte hodnocení firem

Hodnocení firem se stává důležitým ukazatelem na trhu práce. Už nestačí jen poskytnout lidem zdroj obživy. Dnes stále více...

Překročte svůj stín s tloustneme.cz

Na jejich cestě jim může pomoci nový edukační web tloustneme.cz. „Web přináší české veřejnosti informace připravené ve spolupráci se...
admin
+ěš

Někdy nastanou takové situace, kdy si člověk nemůže dovolit pracovat na plný úvazek nebo dokonce ani na běžné brigádě. A přece se vždy hodí nějaká ta koruna navíc. Naštěstí existuje hned několik prací, při nichž si můžete vydělat peníze v domácnosti – ať už své nebo v domácnosti svého zákazníka. Které práce to jsou? Tipy nám poskytla společnost 123jobs Media, provozovatel náborových aplikací a pracovních portálů 123jobs.cz , Abecedaprace.cz a Nejlepsibrigady.cz .

Pohlídat nebo rovnou i dovzdělat?

Zvlášť když jsou nyní školy zavřené, mnoho rodičů hledá pomoc s hlídáním svých dětí. Buď musí stále dojíždět do práce a děti doma nemá kdo hlídat, nebo jim homeoffice s malými ratolestmi pobíhajícími po domě moc neprospívá. V této době docházet do domácnosti někoho dalšího nemusí být to pravé ořechové, i tak můžete mnohým rodičům ulehčit. Distanční výuka je velmi náročná a někdy nedostatečná. Pokud tedy nějaké předměty ovládáte na jedničku a máte zkušenosti s doučováním, zkuste nabídnout své služby zde. Často není potřeba ani pedagogické minimum a stačí jen znalost daného předmětu.

Pomáhejte seniorům

Senioři v této době trpí nejvíce. Je to způsobeno i tím, že mnohdy nemají přístup k internetu, nemohou si tedy objednat nákup až domů, neví, jaká jsou platná aktuální opatření, nebo prostě jen potřebují společnost. Podobné je to i se ZTP pacienty. Pokud hledáte nějaký přivýdělek, který zároveň přináší užitek, nabídněte svou pomoc a společnost seniorům a zdravotně znevýhodněným osobám. Nemusí se jednat o nic komplikovaného, často stačí i pomoc s těmi nejzákladnějšími jednoduchými úkony a to, že si člověk má s kým popovídat a není na všechno sám.

Pomocník pro všechno

Ano, čas jsou peníze. A mnozí z nás mají spoustu záležitostí, kvůli kterým neví, kam dřív skočit. Proto je čím dál tím častější, že si člověk domluví někoho, kdo mu s podobnými záležitostmi bude pomáhat. Samozřejmě, že za nějaký ten finanční obnos. Nepotřebujete k tomu nic, kromě nějakého toho volného času a ochoty pracovat. Své služby můžete nabídnout na specializovaných internetových stránkách, na společné nástěnce v domě nebo třeba na svém profilu na facebooku. Vedle specifických služeb, které byly zmíněny již dříve, můžete pomáhat například s odklízením sněhu, donáškou nákupů, úklidem nebo třeba domlouváním schůzek po telefonu.

Nabídky inzerce práce on-line hledejte na 123jobs.cz a Abecedaprace.cz . 

123jobs

123jobs media

123jobs recenze

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -