- Reklama -

Skateboarding a umění: Jaké trendy v designu skate desek aktuálně frčí?

Už jste četli?

Koronavirus výrazně ovlivňuje přístup obézních lidí k jejich tělesné hmotnosti

Podle Světové zdravotnické organizace je Česká republika sedmou v žebříčku evropských zemí s nejobéznější populací. Tloustnutí navíc nyní nahrává i...

Tlmivka – funkcia a využitie

O tomto malom "čude" ste už určite počuli. Ale čo to vlastne je? Aké má funkcie a, kde sa...

S čím jsou Češi na pracovištích nejvíce spokojeni?

Jsou nebo nejsou zaměstnanci ve své práci spokojení? Tím se dlouhé roky zabývá nejeden průzkum. Odpovědi však nemusíte získávat...
admin
+ěš

Jezdit na skateboardu je tak trochu umění. Určitě se shodneme i na tom, že uměním jsou i skate desky, bez kterých to v tomto odvětví zkrátka ani nejde. Stejně jako se trendy mění například v oblékání, mění se i ve světě skate desek. Co je teď zrovna in a aktuálně frčí?

Mít stylové prkno je základ

Pokud chcete jezdit na skateboardu, potřebujete skate oblečení, vhodné boty na skate a hlavně – skate desku. Bez prkna to nejde, o tom nemusí být sporu. A když už jezdit na prkně, tak na takovém, které má styl. Kdo by totiž nechtěl „frčet ve velkém stylu“, že? Při výběru skate desky je právě i její design jedním z klíčových faktorů, podle kterých se rozhodujeme. A prkno se nám musí líbit.

Desky s nápisem

Desky s výrazným nápisem jsou v tomto odvětví už taková klasika, která nikoho neurazí, ale dokáže nadchnout všechny. Možná ani vy nedokážete odolat skate desce s nápisem přes celou plochu, která tak prknu jasně dominuje a udává mu směr. Zcela ideální je, pokud nápis koresponduje s vašimi životními ideály či vašim životním mottem. 

U nápisů je zvykem nejen zajímavé skate písmo, ale i líbivé stínování nebo podbarvení, aby mělo prkno o to větší šmrnc! 

Desky s motivem pláže

Další trend? Momentálně to jsou skate desky, které zdobí motivy pláže a objevuje se na nich vše, co k pláži patří – moře, blankytně modré nebe, bílý písek a samozřejmě palmy. Takové desky ve vás vyvolají pocit pohody, klidu a léta. Zároveň od nich očekáváte, že člověk, který na takové desce jezdí, je naprostý pohodář a snílek, který si dokáže užívat života. 

A přesně takoví přece správní skejťáci jsou!

Elegantní desky

Nikde není psáno, že skate desky musí hrát všemi barvami nebo je musí zdobit výrazný motiv. Trendy jsou takové desky, které mají elegantní styl, jsou jednoduché a přesto honosné. Například desky kolekce Crown, které pořídíte ve skateshopu Ambassadors.eu a které vás svým elegantním a nadčasovým designem určitě okouzlí na první pohled. 

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Koronavirus výrazně ovlivňuje přístup obézních lidí k jejich tělesné hmotnosti

Podle Světové zdravotnické organizace je Česká republika sedmou v žebříčku evropských zemí s nejobéznější populací. Tloustnutí navíc nyní nahrává i...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -