- Reklama -

Dřevěný zahradní nábytek

Už jste četli?

Září je stále o dětských hřištích a výletech

Letní prázdniny jsou sice za námi, ale vypadá to, že se i v září budeme moci těšit...

Malé, ale velmi chutné

Pokud se zaměříme, na fazole mungo, tak se můžeme setkat i s názvem zelená sója. Možná to dělají...

Skladové haly zaplňují Česko

Potřebuje se vaše firma rozšířit o další sklady a hledá vhodné skladové prostory, které by byly blízko...
admin
+ěš

Zahrada, pro mnohé to znamená sekání trávy, starost o různé květiny nebo i zeleninu, prostě hodně práce a přitom je zahrada dokonalé místo k odpočinku. Příjemný čerstvý vzduch, harmonická zeleň volá k tomu, aby si člověk koupil zahradní nábytek a užívat si toho, co nám příroda nabízí. Při koupi zahradního nábytku pečlivě přemýšlejte nad tím, co všechno chcete v zahradě podnikat.

Dřevo jakož přírodní materiál

Zahrada je kouskem přírody, a proto se úplně nabízí, abyste si na zahradu dali dřevěný zahradní nábytek, protože dřevo je také přírodním materiálem a bude perfektně doplňovat vaši oázu klidu a pohody. Pravdu je, že dřevo vyžaduje trochu více péče, než jiné materiály, ovšem můžete si koupit speciální nátěrové látky a to vám mnoha práce ušetří, kromě toho stačí si koupit plachtu, abyste dřevěný nábytek mohli zakrýt a i to pomůže, aby lépe odolávat povětrnostním podmínkám. Záleží na tom, zda je pro vás důležitější vzhled nábytku anebo péče o něj.

Zahradu mám jen pro sebe

Vzhledem k tomu, že dřevěný zahradní nábytek nabízí nespočet možností, jak si můžete svou zahradu vybavit, měli byste pečlivě přemýšlet, co budete na zahradě dělat a podle toho si zde pořizovat nábytek. V případě, že chcete, aby zahrada byla místem odpočinku jen pro vás, pak nemusíte hledat sestavy nábytku, ale naopak si můžete pořídit nějaké pohodlné křesílko nebo lehátko, abyste měli ten opravdový odpočinek se vším všudy. Hodně kousků je tak propracovaných, že k lehátku je připevněné i nějaké stínidlo, takže můžete odpočívat i za slunečného dne, aniž by vás sluníčko oslnilo.

Pořádné párty

V případě, že plánujete na zahradě pořádat oslavy narozenin, svátků nebo nějakých úspěchů a podobně, pak budete potřebovat více, než jen pohodlné křesílko na odpočinek. Naopak budete potřebovat dostatečně velký stůl a hodně židlí, abyste se všichni na zahradu vlezli. Nejlepší je využít sestavy, protože tak dostanete k sobě ladící nábytek a mnohdy za výhodnější cenu, než kdybyste si kupovali každý kousek zvlášť. K dřevěnému nábytku je dobré si také pořídit polstrování, abyste seděli pohodlně anebo abyste mohli venku sedět i při chladnějších večerech. V takovém případě by se rozhodně hodila i nějaká skříňka nebo truhla, do které byste si mohli něco uložit, třeba právě ono polstrování.

Tip: Na pořádné párty nesmí chybět párty stany.

Není dřevo jako dřevo

Dřevo jako materiál je široký pojem, protože dřeva je velká škála druhů, od borovice, smrku až po masiv. To, jaký dřevěný zahradní nábytek si vyberete, záleží jenom na vás. Někteří vybírají podle odolnosti, což je samozřejmě nejlepší masiv, avšak na druhou stranu se to projeví na jeho ceně, takže pokud si vybíráte nábytek dle cenové relace, asi si vyberete nějaké levnější dřevo. Je mnoho lidí, kteří si vybírají jen podle vzhledu, protože každé dřevo má trochu odlišnou barvu i strukturu. Pravdou je, že barva lze upravit různým namořením nebo natíráním a podobně, ovšem strukturu nenahradíte.

Dřevěný nábytek na zahradu patří, protože je to materiál, který na zahradě je a vždycky bude, ale dřevo potřebuje větší péči, než jiné materiály.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Září je stále o dětských hřištích a výletech

Letní prázdniny jsou sice za námi, ale vypadá to, že se i v září budeme moci těšit...

Malé, ale velmi chutné

Pokud se zaměříme, na fazole mungo, tak se můžeme setkat i s názvem zelená sója. Možná to dělají její zelenkavé plody, které jsou...

Skladové haly zaplňují Česko

Potřebuje se vaše firma rozšířit o další sklady a hledá vhodné skladové prostory, které by byly blízko sídlu společnosti? Nebo snad hledáte...

Franšízy, které prosperují i v době koronavirové krize

I když se mnohým podnikům v době koronavirové krize nedaří, i když se některé podniky doslova drží na vlásku, jiné společnosti poměrně...

Jsou mobilní aplikace skutečně příležitostí k růstu?

V posledních letech rapidně přibývá mobilních aplikací. Oslovují se například odborníci ze společnosti APPKEE, kteří vytvoří mobilní aplikaci na míru jak pro...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -