- Reklama -

Znáte tyto nejpopulárnější americké módní značky?

Už jste četli?

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost...

Hledáte novou práci? Sledujte hodnocení firem

Hodnocení firem se stává důležitým ukazatelem na trhu práce. Už nestačí jen poskytnout lidem zdroj obživy. Dnes stále více...

Překročte svůj stín s tloustneme.cz

Na jejich cestě jim může pomoci nový edukační web tloustneme.cz. „Web přináší české veřejnosti informace připravené ve spolupráci se...
admin
+ěš

Chcete se blýsknout kvalitní značkovou módou? Chcete svému okolí ukázat, že se v módě vyznáte a že máte přehled o tom, jak to v tomto odvětví chodí? Přejete si všechny okolo vás přesvědčit o tom, že víte, co je trendy, co se nosí a v čem zaručeně uděláte parádu? Pak se nabízí ještě jedna otázka, mířená přímo na tělo: znáte tyhle nejpopulárnější americké značky spadající do módního světa?

1) Wrangler

Tahle značka vznikla již v roce 1897 díky svému zakladateli C.C. Hudsonovi, který na začátku své kariéry neměl sebemenší tušení, že jednoho dne vytvoří tak silnou značku, jež bude udávat směr džínové módě. A přece se tak stalo a značka Wrangler se velmi rychle stala jednou z nejpopulárnějších po celém světě.

Tato značka proslula především díky kvalitním džínům, v jejím sortimentu ale najdete i slušivé dámské košile Wrangler nebo trendy bundy.

2) Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger je oblíbená značka, která si udržuje mladistvou image. Vznikla v roce 1984 a původně vyla určena pro cílovou skupinu bílých Američanů ve věku 25-45 let. Díky rapperovi Snoop Doggovi, který se v jedné show objevil v košili pyšnící se touto značkou, se ale cílová skupina velmi rychle rozrostla.

Od této značky si můžete pořídit vše od spodního prádla přes oblečení až po módní doplňky. Tommy Hilfiger sází nejen na pohodlí, ale i na svěží design.

3) Ralph Lauren

Vznik značky Ralph Lauren vděčíme Ralphovi Ruebenovi Lifsitzovi, který se společně s Calvinem Kleinem a Tommym Hilfigerem řadí do trojice amerických návrhářů, jež vyrůstali v chudé čtvrti a dokázali vytvořit něco, co v dnešní době zná snad úplně každý na celém světě.

Pod logem této oblíbené značky seženete trička, boty i svetry, všechno v té nejvyšší kvalitě, která předčí vaše očekávání.

Udělejte si radost

Pokud máte touhu udělat si radost nějakým pěkným kouskem, který se bude honosit známou americkou značkou, navštivte e-shop Jeanscentrum.cz, kde můžete pořídit například kvalitní, pohodlné a dokonale padnoucí džíny Wrangler

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -