- Reklama -

Rezidence NA VACKOVĚ hlásí 50 % prodaných bytů!

Už jste četli?

Koronavirus výrazně ovlivňuje přístup obézních lidí k jejich tělesné hmotnosti

Podle Světové zdravotnické organizace je Česká republika sedmou v žebříčku evropských zemí s nejobéznější populací. Tloustnutí navíc nyní nahrává i...

Tlmivka – funkcia a využitie

O tomto malom "čude" ste už určite počuli. Ale čo to vlastne je? Aké má funkcie a, kde sa...

S čím jsou Češi na pracovištích nejvíce spokojeni?

Jsou nebo nejsou zaměstnanci ve své práci spokojení? Tím se dlouhé roky zabývá nejeden průzkum. Odpovědi však nemusíte získávat...

Projekt NA VACKOVĚ patří mezi ty, kterými se realizátoři trefili do černého! Projekt nabídne moderní byty v centru Prahy a to již velmi brzy. V září bylo oznámeno, že 50 % bytů již zná své majitele. Chtěli byste bydlet v Praze a užívat si blízkost centra i přírody? Ani vám nesmí jedinečná nabídka uniknout!

NA VACKOVĚ nabídne i žádané rodinné bydlení

Pražská rezidence NA VACKOVĚ se staví v prestižní lokalitě v srdci Prahy. V okolí ulice Olgy Havlové na pražském Žižkově vyrostou 3 maximálně pětipodlažní budovy. Projekt je dílem developerské společnosti Metrostav Development a.s., která na něm spolupracuje s MS Architekti. Architekti mají na starost celkovou koncepci bytů a budov. Jejich návrh a cíl je jasný – budovy vytvoří prostor s klidovými zónami a nabídnou prostorné byty, které budou naplno využívat denní světlo.

Celkem projekt nabídne 202 bytů: Největší podíl budou mít byty Praha 3 o dispozici 1+kk, vznikne jich celkem 85. Dále projekt nabídne 81 bytů 3+kk, které jsou ideální volbou pro spokojené rodinné bydlení. Chybět nebudou ani byty 2+kk, bude jich celkem 26 a na své si přijdou i milovníci luxusu – v nabídce je i 10 bytů o dispozicích 4+kk. Přízemní byty budou mít vlastní zahrádky, ostatní lodžii nebo balkon.

Atraktivita lokality

Levné bydlení v Praze na Žižkově bude mít i další nesporné výhody jako je: Blízkost centra města, výborná dopravní obslužnost, kompletní občanská vybavenost, bohaté možnosti sportovního vyžití a blízkost přírody.

Je třeba se rozhodnout!

Developer v září oznámil, že již 50 % bytů je prodáno. Jestliže vás projekt zaujal, je třeba se poměrně rychle rozhodnout. Ověřte si, zda máte nárok na hypotéku (pomůže v tom například hypoteční kalkulačka zde) a domluvte si prohlídku, ať máte šanci koupit levný byt na atraktivním místě.

Předchozí článekRecenze ASUS X751Ma
Další článekNový Ford Focus RS
- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Koronavirus výrazně ovlivňuje přístup obézních lidí k jejich tělesné hmotnosti

Podle Světové zdravotnické organizace je Česká republika sedmou v žebříčku evropských zemí s nejobéznější populací. Tloustnutí navíc nyní nahrává i...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -