- Reklama -

Nebankovní hypotéka bez registru

Už jste četli?

Akutní půjčka, kterou můžete využít naprosto na cokoliv

Malý úvěr, jenž bude sjednaný během příštích několika minut? Přesně to je možné v online světě!

Let vrtulníkem

Vyhlídkové lety vrtulníkem přináší několik předností pro každého z nás, podívat se můžete na vaše oblíbená místa, na...

Pánský náramek – dárek šitý na míru

Milé dámy, hledáte dárek pro svého přítele, manžela či jinou blízkou osobu mužského pohlaví? Máme tu jedno...
admin
+ěš

Máte finanční problémy? Dostali jste se do nesnází? Chybí vám peníze? Jste podnikatel nebo firma? V tom případě je zde pro vás připravená velice výhodná nebankovní hypotéka bez registru. Nebankovní právě proto, že pro ni nejdete do banky, ale zvolíte soukromou společnost. Pokud si nyní říkáte, že to asi není to nejvhodnější, pak vás přesvědčíme o opaku, protože máme stejně výhodné, ne-li ještě výhodnější podmínky, než je tomu v běžné bance. Na tento typ úvěrů se specializujeme a dokážeme pomoci každému podnikateli.

Hypotéky bez registru jsou určené pouze podnikatelům na financování jejich potřeb ve firmě. Pokud byste si přáli sjednat spotřebitelský úvěr, pak vám jej velice rádi zprostředkujeme formou jiného typu nebankovní hypotéky.

Jedná se o podnikatelské úvěry

Tento typ úvěru si mohou sjednat podnikatelé nebo firmy. Peníze z něj vloží do svého podnikání. Například mohou zaplatit jakékoliv dluhy, nedoplatky, sociální a zdravotní pojištění, veškeré potřeby ve firmě či v podnikání, nebo mohou nakoupit majetek, zařízení a vybavení, financovat běžné měsíční potřeby ve firmě či dokonce vyplatit exekuce nebo zástavy.

Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí, za kterou získáte až 70 % její odhadní ceny. Může se jednat o pozemek, dům, komerční objekt, administrativní budovu, halu, či cokoliv dalšího. Splácet můžete jakoukoliv dobu. Musíte však dodržet rozmezí od jednoho roku do 30 let. Podle toho se určí výše měsíční splátky.

Celé vyřízení je snadné, a navíc velice rychlé. Netrvá více jak pár dní. Dokonce při expresním jednání můžete čerpat peníze tentýž den od podpisu smlouvy, takže je klidně možné, že peníze budete mít do 24 hodin, od podepsání.

Navíc neřešíme registry. Takže pokud máte záznam, pak vám klidně úvěr můžeme poskytnout.

Žádné složité papírování, jen jednoduché vyřízení. Nečeká vás ani tisíc schůzek, vše se vyřizuje online, stačí k tomu jedna schůzka na podepsání smlouvy.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Akutní půjčka, kterou můžete využít naprosto na cokoliv

Malý úvěr, jenž bude sjednaný během příštích několika minut? Přesně to je možné v online světě!

Let vrtulníkem

Vyhlídkové lety vrtulníkem přináší několik předností pro každého z nás, podívat se můžete na vaše oblíbená místa, na váš domov z výšky nebo...

Pánský náramek – dárek šitý na míru

Milé dámy, hledáte dárek pro svého přítele, manžela či jinou blízkou osobu mužského pohlaví? Máme tu jedno řešení, které potěší nejednoho chlapa....

Mini fotopast aneb spolehlivý strážce rekreačních chat

Svou chatu máte rádi, jezdíte na ní pravidelně během sezony užívat si víkendy nebo jiné dny pracovního klidu. Nejen v dnešní době je...

Lidská odpovědnost nezná hranice

Čím se člověk liší od zvířete? Žádný strach, nepíšeme pro vás novou encyklopedii, nýbrž cílíme pouze jediným směrem. Člověk je schopen citů, emocí, lásky...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -