- Reklama -

Nebankovní hypotéka bez registru

Už jste četli?

Výroba plastů rozhodně není tak jednoduchá, jak by se mohlo zdát

O výrobě plastů jste už určitě někdy slyšeli. Všichni asi víte, že se vyrábí z ropy, a konkrétně...

Restaurace TOP Benecko, gurmánský zážitek a skvělá dovolená

Top restaurace Benecko, která se nachází mezi Vrchlabím a Jilemnicí nás nadchla již v momentě, kdy o ní...

Dialýza – aké sú možnosti jej liečby a aké sú medzi nimi rozdiely?

Dialýza patrí medzi metódy náhrady funkcie obličiek. Zdravé obličky odstraňujú z krvi odpadové látky a zbavujú telo...
admin
+ěš

Máte finanční problémy? Dostali jste se do nesnází? Chybí vám peníze? Jste podnikatel nebo firma? V tom případě je zde pro vás připravená velice výhodná nebankovní hypotéka bez registru. Nebankovní právě proto, že pro ni nejdete do banky, ale zvolíte soukromou společnost. Pokud si nyní říkáte, že to asi není to nejvhodnější, pak vás přesvědčíme o opaku, protože máme stejně výhodné, ne-li ještě výhodnější podmínky, než je tomu v běžné bance. Na tento typ úvěrů se specializujeme a dokážeme pomoci každému podnikateli.

Hypotéky bez registru jsou určené pouze podnikatelům na financování jejich potřeb ve firmě. Pokud byste si přáli sjednat spotřebitelský úvěr, pak vám jej velice rádi zprostředkujeme formou jiného typu nebankovní hypotéky.

Jedná se o podnikatelské úvěry

Tento typ úvěru si mohou sjednat podnikatelé nebo firmy. Peníze z něj vloží do svého podnikání. Například mohou zaplatit jakékoliv dluhy, nedoplatky, sociální a zdravotní pojištění, veškeré potřeby ve firmě či v podnikání, nebo mohou nakoupit majetek, zařízení a vybavení, financovat běžné měsíční potřeby ve firmě či dokonce vyplatit exekuce nebo zástavy.

Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí, za kterou získáte až 70 % její odhadní ceny. Může se jednat o pozemek, dům, komerční objekt, administrativní budovu, halu, či cokoliv dalšího. Splácet můžete jakoukoliv dobu. Musíte však dodržet rozmezí od jednoho roku do 30 let. Podle toho se určí výše měsíční splátky.

Celé vyřízení je snadné, a navíc velice rychlé. Netrvá více jak pár dní. Dokonce při expresním jednání můžete čerpat peníze tentýž den od podpisu smlouvy, takže je klidně možné, že peníze budete mít do 24 hodin, od podepsání.

Navíc neřešíme registry. Takže pokud máte záznam, pak vám klidně úvěr můžeme poskytnout.

Žádné složité papírování, jen jednoduché vyřízení. Nečeká vás ani tisíc schůzek, vše se vyřizuje online, stačí k tomu jedna schůzka na podepsání smlouvy.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Výroba plastů rozhodně není tak jednoduchá, jak by se mohlo zdát

O výrobě plastů jste už určitě někdy slyšeli. Všichni asi víte, že se vyrábí z ropy, a konkrétně...

Restaurace TOP Benecko, gurmánský zážitek a skvělá dovolená

Top restaurace Benecko, která se nachází mezi Vrchlabím a Jilemnicí nás nadchla již v momentě, kdy o ní nadšeně vyprávěla má kamarádka, která...

Dialýza – aké sú možnosti jej liečby a aké sú medzi nimi rozdiely?

Dialýza patrí medzi metódy náhrady funkcie obličiek. Zdravé obličky odstraňujú z krvi odpadové látky a zbavujú telo prebytočných tekutín. Obličky sú životne...

Září je stále o dětských hřištích a výletech

Letní prázdniny jsou sice za námi, ale vypadá to, že se i v září budeme moci těšit ze sluníčka, teplého počasí a...

Malé, ale velmi chutné

Pokud se zaměříme, na fazole mungo, tak se můžeme setkat i s názvem zelená sója. Možná to dělají její zelenkavé plody, které jsou...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -