- Reklama -

Půjčení auta je často výhodnější než koupě

Už jste četli?

Akutní půjčka, kterou můžete využít naprosto na cokoliv

Malý úvěr, jenž bude sjednaný během příštích několika minut? Přesně to je možné v online světě!

Let vrtulníkem

Vyhlídkové lety vrtulníkem přináší několik předností pro každého z nás, podívat se můžete na vaše oblíbená místa, na...

Pánský náramek – dárek šitý na míru

Milé dámy, hledáte dárek pro svého přítele, manžela či jinou blízkou osobu mužského pohlaví? Máme tu jedno...

Většina lidí prostě touží vlastnit své osobní auto. V Americe už ovšem roste trend půjčování aut namísto koupě. Samozřejmě záleží na tom, jakou půjčovnu zvolíte, ale v některých vás to opravdu přijde výhodněji.

Hlavní důvod, proč si Američané auta stále častěji půjčují, je jasný. Ušetří to peníze. Platí sice půjčovné za den/měsíc, ale mají jistotu, že budou mít fungující a nový vůz. Když si ho koupí, než stihnou zaplatit úvěr, auto zestárne a je třeba opět investovat do oprav a nových dílů.

To ovšem platí jen v některých autopůjčovnách. Dobrým příkladem je pražská firma Taggart, která pro dlouhodobý pronájem nabízí výhradně nové nebo roční vozy. Průměrný věk půjčovaných aut je 10 měsíců a průměrný počet najetých km je 18 000. O auto se starají, platí všechny náklady spojené s provozem, údržbou a pojištěním.

Mezi automobily pro dlouhodobý pronájem řdí několik modelů Škoda, Ford, VW a několik Audi. Ceny se pochopitelně liší model od modelu. Přistavení zdarma po Praze zajistí autopůjčovna, dodají ho se zimními nebo letními pneumatikami v závislosti na období, se všemi doklady a splněnými kontrolami. Jediné, co byste mohli potřebovat a chybí to, je dálniční známka do zahraničí.

Z jakých důvodů si půjčit auto?

Někteří lidé si auta půjčují právě se záměrem vycestovat do zahraničí. V půjčeném autě je to pohodlnější. Nemusíte se strachovat, že to vaše tam nedojede, když si vyberete model s menší spotřebou, ještě ušetříte na palivu. Do většího kufru toho více nacpete, a pokud plánujete dovolenou s přáteli, oceníte vícemístné auto.

Další příležitostí k navštívení půjčovny jsou všechny speciální životní události jako svatba. Na to, abyste zaujali, nepotřebujete miliony. Audi nebo jiné luxusní vozidlo si stačí za pár tisíc půjčit. Zmiňovaná autopůjčovna Taggart v Praze má v nabídce pěkný Ford Mustang. Ten je pro slavnostní příležitosti jako dělaný.

A celé to má ještě jednu výhodu. Jakmile najdete stejný vůz v jiné půjčovně levněji, Taggart vám cenu vždy sníží.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Akutní půjčka, kterou můžete využít naprosto na cokoliv

Malý úvěr, jenž bude sjednaný během příštích několika minut? Přesně to je možné v online světě!

Let vrtulníkem

Vyhlídkové lety vrtulníkem přináší několik předností pro každého z nás, podívat se můžete na vaše oblíbená místa, na váš domov z výšky nebo...

Pánský náramek – dárek šitý na míru

Milé dámy, hledáte dárek pro svého přítele, manžela či jinou blízkou osobu mužského pohlaví? Máme tu jedno řešení, které potěší nejednoho chlapa....

Mini fotopast aneb spolehlivý strážce rekreačních chat

Svou chatu máte rádi, jezdíte na ní pravidelně během sezony užívat si víkendy nebo jiné dny pracovního klidu. Nejen v dnešní době je...

Lidská odpovědnost nezná hranice

Čím se člověk liší od zvířete? Žádný strach, nepíšeme pro vás novou encyklopedii, nýbrž cílíme pouze jediným směrem. Člověk je schopen citů, emocí, lásky...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -