- Reklama -

V Praze stále vznikají nové developerské projekty! Které jsou nejžádanější?

Už jste četli?

Hledáte zajímavou investiční příležitost? Zkuste investovat do aut

Mezi zkušenými investory se říká, že každý by měl vkládat peníze do toho, čemu rozumí. Pokud se vyznáte ve...

Snadný přivýdělek i bez kvalifikace

Někdy nastanou takové situace, kdy si člověk nemůže dovolit pracovat na plný úvazek nebo dokonce ani na běžné brigádě....

Je možné získat půjčku i v případě záznamu v registru?

Mnoho lidí hledá způsob, jak získat hypotéku nebo úvěr i v případě, že je jejich jména zapsáno v registru dlužníků. A...

Po bydlení v Praze je zvýšená poptávka již dlouhodobě. Co se ale v posledních letech zvyšuje, jsou nároky potencionálních rezidentů. Zájemci o nové bydlení v Praze se již nespokojí s průměrem, ale stále častěji vyžadují v oblasti nového bydlení naprostý komfort po všech stránkách. Je důležité, aby bydlení vypadalo elegantně, bylo naprosto komfortní, nízkoenergetické a v dobré lokalitě. Takový komfort už většinou nemohou nabízet starší byty a domy, ale spíše nové developerské projekty. A právě o ně je v současnosti největší zájem.

Jaké lokality jsou nejoblíbenější?

Developerské společnosti si v posledních letech dávají velmi záležet na tom, aby nově vznikající projekty byly naplánovány a zrealizovány přesně podle nejnovějších architektonických trendů. Novostavby v Praze by ale neměly splňovat jen komfort, co se týče samotného bydlení, ale také svou lokalitou. Zájemci o bydlení v Praze vyžadují, aby lokalita disponovala kompletní občanskou vybaveností, aby v jejím blízkém okolí bylo množství zeleně, musí být dobrá a rychlá dostupnost do centra, ale i z Prahy ven. Developeři tedy věnují stále větší pozornost také samotnému výběru lokality. A jaké městské části jsou v současnosti mezi rezidenty nejvyhledávanější?

Jednoznačně Praha 4

Mezi nejvyhledávanější u nových zájemců o bydlení patří byty Praha 4. Podle široké veřejnosti je Praha 4 ideální lokalitou, co se týče umístění. Do centra je to blízko, ale nabízí skvělou dostupnost i z Prahy ven. Praha 4 je také velmi perspektivní oblastí při pohledu do budoucna, na tom se shodují i odborníci. Detailní informace o novinkách a dění na Praze 4, můžete najít ZDE. I developeři jsou si zvýšené obliby této městské části samozřejmě vědomi. Proto zde v současnosti můžeme najít mnoho nově dokončených projektů i projektů, které jsou ještě ve fázi výstavby.

Z okrajových částí je oblíbená Praha 10

Stále více zájemců o bydlení ale chce bydlet co nejdále od centra a co nejblíže k přírodě. Developeři se tedy stále častěji soustředí i na okrajové části Prahy, do kterých usazují své nové projekty. Projekty v okrajových částech tvoří také nejčastěji projekty bytových domů, ale nechybí ani rodinné domy. Z okrajových částí Prahy je u zájemců nejoblíbenější Praha 10 a nové byty Praha 10.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Hledáte zajímavou investiční příležitost? Zkuste investovat do aut

Mezi zkušenými investory se říká, že každý by měl vkládat peníze do toho, čemu rozumí. Pokud se vyznáte ve...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -