- Reklama -

Přestaňte být „věčným začátečníkem“ a učte se jazyk efektivně

Už jste četli?

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost...

Hledáte novou práci? Sledujte hodnocení firem

Hodnocení firem se stává důležitým ukazatelem na trhu práce. Už nestačí jen poskytnout lidem zdroj obživy. Dnes stále více...

Překročte svůj stín s tloustneme.cz

Na jejich cestě jim může pomoci nový edukační web tloustneme.cz. „Web přináší české veřejnosti informace připravené ve spolupráci se...

Učíte se cizí jazyk již takřka od základní školy, ale stále to není ono? Hledáte konečně efektivní jazykové kurzy s kvalitními lektory a moderním systémem výuky, který vás skutečně bude bavit? Pokud jste z Prahy, může pro vás být novým začátkem v efektivní výuce jazyková škola Lingua Sandy. Škola s tradicí dlouhou 23 let.

Vybírejte z mnoha jazyků

Jazyková škola Lingua Sandy nabízíme klientům výběr ze 41 jazyků od tradičních až po méně obvyklé. Je členem Asociace certifikovaných jazykových škol AJŠA a dodržuje kodex kvality. Stejně tak dbá na efektivní vzdělávání. Ve škole vyučují jen prověření a profesionální lektoři, kteří jsou pravidelně prověřování předním českým metodikem z Karlovy Univerzity. Výuka zde má tak tu nejvyšší možnou úroveň.

Výuka cizích jazyků probíhá v moderních učebnách v centru Prahy. Je zaměřena na široký rozsah kurzů pro veřejnost, děti, firemní kurzy či zahraniční kurzy. Učit se můžete i individuálně a je možná i výuka českého jazyka pro cizince. Mimo samotné výuky nabízí škola i služby, jako jsou profesionální překlady nebo tlumočení do většiny cizích jazyků.

Naučte se rusky či anglicky snadno a rychle

S kvalitní angličtinou se rozhodně nemůžete ve světě ztratit. Je ovšem opravdou, že abyste se domluvili, je nutností se jazyk naučit. Anglicky se poté domluvíte takřka všude na celém světě a při hledání nového zaměstnání bude pro vás znalost anglického jazyku velké plus. Je jedno jestli jste začátečník nebo pokročilý, vždy je potřeba něco zlepšit a posunout se zase o kus výš, kurzy angličtiny se vám nikdy neztratí. Mimo angličtiny je vždy důležitá i znalost dalších jazyků, které vám zase o něco více otevírají brány ke kvalitnímu zaměstnání. Velmi oblíbenou a čím dál více vyhledávanou se v poslední době stává i ruština. Jazyk, který si vaši rodiče ještě velmi dobře pamatují, se zase vrací a určitě jeho znalostí neprohloupíte. Zkuste začít navštěvovat kurzy ruštiny a uvidíte, že pro vás brzy přestane být ruská abeceda neznámá hromada znaků.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -