- Reklama -

Investiční skupina DRFG partnerem hokejové Komety Brno

Už jste četli?

Hledáte zajímavou investiční příležitost? Zkuste investovat do aut

Mezi zkušenými investory se říká, že každý by měl vkládat peníze do toho, čemu rozumí. Pokud se vyznáte ve...

Snadný přivýdělek i bez kvalifikace

Někdy nastanou takové situace, kdy si člověk nemůže dovolit pracovat na plný úvazek nebo dokonce ani na běžné brigádě....

Je možné získat půjčku i v případě záznamu v registru?

Mnoho lidí hledá způsob, jak získat hypotéku nebo úvěr i v případě, že je jejich jména zapsáno v registru dlužníků. A...
admin
+ěš

Z nebe do pekla a zpět je název dokumentární film o brněnské hokejové Kometě, který měl na konci letošního února premiéru. Snímek mapuje bohatou historii klubu, která se začala psát v roce 1953. Za tu dlouhou dobu klub prošel řadou vzestupů a pádů, ale nakonec v roce 2017 získal po 51 letech mistrovský titul a o rok později extraligový titul vyhrál znovu. Proto je naše investiční skupina DRFG Davida Rusňáka opravdu hrdá na to, že byla u toho, a pomohla brněnskému hokeji vrátit se zpět na vrchol, kam určitě patří. Za celou svou historii totiž získala celkem 13 titulů a je tak nejúspěšnějším klubem ligy.

??????????????

Nejen na ledě, ale také mimo něj, přináší spojení mezi Kometou a DRFG spoustu radostných okamžiků. Není to totiž pouze Brno, co nás spojuje, ale také stejné hodnoty a životní priority. Kometa Brno se pyšní sloganem Kometa je rodina a DRFG má v názvu slova rodinná společnost. Jsme rádi, že skupina Davida Rusňák a Kometa jsou jedna velká rodina.

Partnerství DRFG a Komety má smysl

Není to jenom o názvu Arény, i díky naší další podpoře se klub dále posouvá. Kometu nově podporuje také značka podílových investičních fondů CZECH FUND, která se stala generálním partnerem klubu. Společnými aktivitami ale také pomáháme těm, kteří to potřebují. Nadace DRFG proto loni opět ozdobila Českou ulici v centru Brna deštníky. Bylo jich tam přes dvě stě a zhruba šedesátka z nich, podepsaná hokejisty, zamířila do aukce. Vydražily za více než 67 tisíc korun a tyto peníze pomohly autistickým dětem a mentálně postiženým.

Toto jasně dokazuje, že skupiny DRFG Davida Rusňáka není pouze o byznysu, dluhopisech nebo podílových fondech, pomáhá také lidem zlepšit život v regionech, kde podniká. V Brně odkud pochází proto podporuje hokejovou Kometu, která bez diskuzí míří do finále a my doufáme, že to i po třetí vyjde.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Hledáte zajímavou investiční příležitost? Zkuste investovat do aut

Mezi zkušenými investory se říká, že každý by měl vkládat peníze do toho, čemu rozumí. Pokud se vyznáte ve...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -