- Reklama -

Příjemný zážitek z nákupu na Klenota.cz

Už jste četli?

Září je stále o dětských hřištích a výletech

Letní prázdniny jsou sice za námi, ale vypadá to, že se i v září budeme moci těšit...

Malé, ale velmi chutné

Pokud se zaměříme, na fazole mungo, tak se můžeme setkat i s názvem zelená sója. Možná to dělají...

Skladové haly zaplňují Česko

Potřebuje se vaše firma rozšířit o další sklady a hledá vhodné skladové prostory, které by byly blízko...
admin
+ěš

Nedávno jsem četl výsledek nějakého výzkumu, který pravil, že jedna ze tří žen si vybírá zásnubní prsteny sama. Docela chápu, že si chtějí vybrat podle svého vkusu, ale podle mě je docela škoda se připravit o překvapení. Moment, kdy muž poklekne před svou vyvolenou s krabičkou v ruce a po jejím otevření uvidí výraz nadšení, je nezapomenutelný. Nadšení už nikdy není takové, když si dotyčná vybere prsten sama. A tak jsem doufal, že se do vkusu své přítelkyně trefím.

Chtěl jsem něco opravdu speciálního, a tak nepřipadalo v úvahu jít do běžného klenotnictví. Zkusil jsem to na internetu a narazil jsem na Klenota.cz. Mají prodejnu v Praze, ale dříve jsem slyšel jen o e-shopu, právě v souvislosti s nabídkou luxusních šperků.

K narozeninám dostane náušnice

Výběr nebyl tak snadný. Kategorii zásnubních prstenů jsem sice našel snadno, ale mezitím mi to nedalo a nakoukl jsem i do kategorie pro muže, tam jsem se podíval na náramky. Poté jsem se ještě podíval na perly, přívěsky a další šperky. Vybral jsem přítelkyni pěkné zlaté náušnice. Ty ale vzhledem k úspěchu, který měl prsten, dostane nakonec k narozeninám.

Co se týče prstenu, uvažoval jsem nad kompletem snubních a zásnubních prstenů, aby je v budoucnu mohla nosit oba a pěkně jí ladily. Nakonec jsem však zvolil jednotlivý kus. Vybral jsem zlatou střední cestu, padesát tisíc jsem do prstenu investovat nechtěl, ale i kolem deseti se dají vybrat moc pěkné kousky.

Bydlíme v Praze, nicméně nechal jsem si prsten zaslat poštou. Než někomu svěříte tolik peněz, je dobré si ho trochu proklepnout, a tak jsem si předtím na internetu přečetl pár recenzí na Klenotu. Všechny tvrdily, že v lepším obchodě šperky nekoupím. A opravdu. Komunikace s e-shopem byla naprosto bezproblémová, za dva dny jsem měl prsten doma.

Co kdyby se přítelkyni nelíbil?

Kupoval jsem ho s tím, že se není čeho bát. Klenota má prodejnu, kam je možné v případě nespokojenosti zajít. Kdyby se jí nelíbil, jednoduše by si místo něj vybrala jiný. Klenota.cz nenabízí ale výměnu či vrácení zakoupeného zboží jen na prodejně, vrátit zakoupené zboží můžete i poštou. K tomu naštěstí nedošlo, byla z něj nadšená a už víme, že si u Klenoty pořídíme i prsteny snubní.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Září je stále o dětských hřištích a výletech

Letní prázdniny jsou sice za námi, ale vypadá to, že se i v září budeme moci těšit...

Malé, ale velmi chutné

Pokud se zaměříme, na fazole mungo, tak se můžeme setkat i s názvem zelená sója. Možná to dělají její zelenkavé plody, které jsou...

Skladové haly zaplňují Česko

Potřebuje se vaše firma rozšířit o další sklady a hledá vhodné skladové prostory, které by byly blízko sídlu společnosti? Nebo snad hledáte...

Franšízy, které prosperují i v době koronavirové krize

I když se mnohým podnikům v době koronavirové krize nedaří, i když se některé podniky doslova drží na vlásku, jiné společnosti poměrně...

Jsou mobilní aplikace skutečně příležitostí k růstu?

V posledních letech rapidně přibývá mobilních aplikací. Oslovují se například odborníci ze společnosti APPKEE, kteří vytvoří mobilní aplikaci na míru jak pro...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -