- Reklama -

Přemýšlíte nad rekonstrukcí? S sebou nese řadu nevýhod, tak pozor

Už jste četli?

Akutní půjčka, kterou můžete využít naprosto na cokoliv

Malý úvěr, jenž bude sjednaný během příštích několika minut? Přesně to je možné v online světě!

Let vrtulníkem

Vyhlídkové lety vrtulníkem přináší několik předností pro každého z nás, podívat se můžete na vaše oblíbená místa, na...

Pánský náramek – dárek šitý na míru

Milé dámy, hledáte dárek pro svého přítele, manžela či jinou blízkou osobu mužského pohlaví? Máme tu jedno...
admin
+ěš

Řada lidí si pokládá otázku, jestli mají starou trouchnivějící nemovitost rekonstruovat nebo jestli mají přistoupit k demolici. I když se zdá být rekonstrukce méně bolavým řešením, stejně je v mnoha případech daleko výhodnější demolice. Podívejme se však na rekonstrukci trochu z blízka a prozraďme si její nevýhody, i když si jich zprvu nikdo nevšímá. 

Mnozí lidé nechtějí ani slyšet o tom, že je možné danou nemovitost zbourat a postavit na jejím místě novou novostavbu, která by byla daleko kvalitnější. Pro řadu z nás jsou konkrétní nemovitosti spojené s dětstvím, a tak raději budou investovat do rekonstrukce. Právě tito lidé nevidí nevýhody týkající se rekonstrukce, vidí jenom možnost zachránit starý dům. 

Podívejme se proto na rekonstrukci z trochu jiného pohledu, a sice z pohledu toho, který většina lidí nevnímá. Podívejme se konkrétně na nevýhody rekonstrukce, na které můžeme nejen finančně doplatit. 

Nevýhody rekonstrukce

  • Dispozice místností
  • Zchátralý technický stav
  • Plísně

Více o nevýhodách rekonstrukce

Staré domy, které chceme rekonstruovat, se mnohdy na rekonstrukci nehodí a je lepším řešením přejít rovnou k demoličním pracím. K nevýhodám bychom mohli zařadit například to, že i když budeme rekonstruovat dům, stejně to bude zbytečné z důvodu špatného, mnohdy až zchátralého technického stavu budovy. Zchátralé jsou především staré nemovitosti, které opravdu ani rekonstrukce nespasí a případná rekonstrukce bude jenom vyhozením peněz. 

Stejně tak se nemovitost nezbaví plísní, když se bude rekonstruovat. Plísně jsou zdraví škodlivé a mnozí z nás s nimi nikdy nevyhrají boj.

Často je nevyhovující i dispozice místností. Pokud vám u starého domu vadí rozmístění jednotlivých místností, bylo by nesmyslem, kdybyste se rozhodli danou nemovitost rekonstruovat. Daleko lepší (a často i výhodnější) možností je přistoupit na demolici, díky které budete moct rozestavět místnosti přesně podle svého vlastního gusta.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Akutní půjčka, kterou můžete využít naprosto na cokoliv

Malý úvěr, jenž bude sjednaný během příštích několika minut? Přesně to je možné v online světě!

Let vrtulníkem

Vyhlídkové lety vrtulníkem přináší několik předností pro každého z nás, podívat se můžete na vaše oblíbená místa, na váš domov z výšky nebo...

Pánský náramek – dárek šitý na míru

Milé dámy, hledáte dárek pro svého přítele, manžela či jinou blízkou osobu mužského pohlaví? Máme tu jedno řešení, které potěší nejednoho chlapa....

Mini fotopast aneb spolehlivý strážce rekreačních chat

Svou chatu máte rádi, jezdíte na ní pravidelně během sezony užívat si víkendy nebo jiné dny pracovního klidu. Nejen v dnešní době je...

Lidská odpovědnost nezná hranice

Čím se člověk liší od zvířete? Žádný strach, nepíšeme pro vás novou encyklopedii, nýbrž cílíme pouze jediným směrem. Člověk je schopen citů, emocí, lásky...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -