- Reklama -

Nůžkový stan 3×3

Už jste četli?

Koronavirus výrazně ovlivňuje přístup obézních lidí k jejich tělesné hmotnosti

Podle Světové zdravotnické organizace je Česká republika sedmou v žebříčku evropských zemí s nejobéznější populací. Tloustnutí navíc nyní nahrává i...

Tlmivka – funkcia a využitie

O tomto malom "čude" ste už určite počuli. Ale čo to vlastne je? Aké má funkcie a, kde sa...

S čím jsou Češi na pracovištích nejvíce spokojeni?

Jsou nebo nejsou zaměstnanci ve své práci spokojení? Tím se dlouhé roky zabývá nejeden průzkum. Odpovědi však nemusíte získávat...
admin
+ěš

Pod rouškou noci se wellnes mění na kouzelné místo. Saunový svět nabízí venkovní noční saunování a je plný pohody a relaxu. Připravte se na tento neobvyklý zážitek.

Zakrytí vířivky s nůžkovým stanem 3×3

Abyste si mohli vychutnat příjemné prostředí a jedinečnou atmosféru během saunování, univerzální zastřešení poskytne nůžkový stan 3×3. Je vhodný pro všechny typy vířivek a bazénů a to jak nadzemních tak i zapuštěných. Víceúčelové zastřešení můžete využít pro příjemné posezení na vaší zahradě a mnoho dalších nejen rodinných příležitostí. Stany se dodávají v 8 základních barvách. Tmavě zelená barva se výborně hodí do každé zahrady jako decentní doplněk bazénu a zeleně.

Nůžkové stany 3×3 vás přesvědčí jednoduchou manipulací. Už z názvu je zřejmé, že stany disponují konstrukcí nůžkového mechanismu. Konstrukce sestává z mnoha komponent, které se individuálně přišroubují. To umožňuje rychlou a nenáročnou výměnu dílů. Firma BRIMO nabízí svým zákazníkům 5 letou záruku a během prvních dvou let díly konstrukce zdarma. Je mnohem snazší vyměnit jeden poškozený díl jak se zabývat koupí a sháněním celé konstrukce.

Boční stěny a střešní plachta jsou vyrobeny ze odolného polyesteru s dodatečnou vrstvou PVC. Střešní plachta obsahuje v bodech při kontaktu s konstrukcí ochranné prvky látky které chrání před poškozením materiálu. Široký límec je ideální pro umístění reklamy nebo loga. Stan je 100% nepromokavý, švy látky jsou podlepené. Upevnění bočních stěn usnadňuje široký suchý zip který je umístěn ve spodní hraně střechy. Boční stěny jsou snímatelné takže je můžete využívat v závislosti dle vašich potřeb. Stěny zajišťují dokonalou těsnost a nepropustnost a vyznačují se dlouhou životností. Estetický vzhled stanu vás přesvědčí svou elegancí a praktičností.

Konstrukce je vyrobena z vysoce kvalitní oceli nebo ultra lehkého hliníku. Má stabilní čtvercové nebo šestihranné profily. Nohy stanu jsou teleskopické pro snadné nastavení výšky vstupu a jsou opatřeny stabilní patkou.

Vychutnejte si wellnes s nůžkovým stanem 3×3

V dnešním rušném světě je relax a klid luxusem. Wellnes nabízí tento luxus obohacen o saunové rituály. Zahrnuje také peeling pokožky a široký výběr saunových procedur, kosmetiky a éterických olejů. Dopřejte svému tělu i duši relaxaci v nejlepší možné formě.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Koronavirus výrazně ovlivňuje přístup obézních lidí k jejich tělesné hmotnosti

Podle Světové zdravotnické organizace je Česká republika sedmou v žebříčku evropských zemí s nejobéznější populací. Tloustnutí navíc nyní nahrává i...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -