- Reklama -

Master of Business Administration, studium MBA v České republice

Už jste četli?

Koronavirus výrazně ovlivňuje přístup obézních lidí k jejich tělesné hmotnosti

Podle Světové zdravotnické organizace je Česká republika sedmou v žebříčku evropských zemí s nejobéznější populací. Tloustnutí navíc nyní nahrává i...

Tlmivka – funkcia a využitie

O tomto malom "čude" ste už určite počuli. Ale čo to vlastne je? Aké má funkcie a, kde sa...

S čím jsou Češi na pracovištích nejvíce spokojeni?

Jsou nebo nejsou zaměstnanci ve své práci spokojení? Tím se dlouhé roky zabývá nejeden průzkum. Odpovědi však nemusíte získávat...

Jistě jste se již někdy setkali s výrazem MBA. Za těmito třemi písmeny se skrývá zkratka pro titul Master of Business Administration. Jedná se o manažerský titul, jehož držení vám ve světě byznysu nejen dodá na prestiži, ale především vás studium MBA obohatí o nové znalosti a praktické dovednosti ze světa managementu a leadershipu.

I když se původně jednalo pouze o zahraniční studium, nyní ho poskytují i vzdělávací instituce v České republice. Dávno již neplatí, že by studium bylo dostupné pouze pro elitní a úzkou skupinu manažerů. Své znalosti a praktické dovednosti si dnes studiem MBA rozšiřuje stále více zástupců středního a nižšího managementu, podnikatelé či pracovníci neziskového sektoru a veřejné správy.

Poskytovatelů studia MBA je celá řada. Jendou z největších a prestižních škol je pražský Business Institut EDU a.s. Ke svým studentům přistupuje individuálně, zaměřuje výuku na praxi, pečlivě vybírá lektorský tým, který sestavuje ze špičkových odborníků a kapacit z různých oblastí a nabízí svým studentům vždy „něco navíc“. Nad rámec standardního studia mohou studenti například navštěvovat pravidelné semináře a workshopy se známými osobnostmi, předními odborníky a specialisty ze světa moderního managementu, kteří přednášejí na zajímavá a aktuální témata.

Ačkoliv je teoretický základ nezbytností, zdaleka nestačí znát jen teorii. Proto se při výuce na Business Institutu klade velký důraz na prohloubení praktických znalostí a dovedností. Studenti díky skladbě a náplni výuky mohou začít nové znalosti ihned aplikovat do běžného života své firmy či společnosti.

A protože se jedná o studium postgraduální, je kombinovaná forma výuky samozřejmostí. Díky spojení e-learningu a lektorských setkání se jednoroční studium MBA stává dostupné a zvládnutelné i pro velmi vytížené manažery.

Chcete i vy získat prestižní titul a neocenitelné teoretické znalosti a praktické dovednosti pro vedení svých podřízených či celé firmy? Navštivte www.businessinstitut.cz.

 

Předchozí článekPovinné ručení
Další článekNábytek po výbavu šaten
- Reklama -

1 komentář

  1. Iba vďaka Business Institutu a ich e-learningovému systému som dokázal skĺbiť štúdium, rodinu a prácu. V iných školách si vyžadoval sedieť v škole, čo by sa nedalo, pretože som nechcel tým ovplyvniť iné aktivity. V Business Institute mi ukázali, že študovať sa dá a netreba sa v ničom obmedzovať. Jednoznačne odpoúčam

- Reklama -

Doporučení redakce

Koronavirus výrazně ovlivňuje přístup obézních lidí k jejich tělesné hmotnosti

Podle Světové zdravotnické organizace je Česká republika sedmou v žebříčku evropských zemí s nejobéznější populací. Tloustnutí navíc nyní nahrává i...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -