- Reklama -

Nábytek po výbavu šaten

Už jste četli?

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost...

Hledáte novou práci? Sledujte hodnocení firem

Hodnocení firem se stává důležitým ukazatelem na trhu práce. Už nestačí jen poskytnout lidem zdroj obživy. Dnes stále více...

Překročte svůj stín s tloustneme.cz

Na jejich cestě jim může pomoci nový edukační web tloustneme.cz. „Web přináší české veřejnosti informace připravené ve spolupráci se...

Šatna tvoří důležité zázemí nejen pro zaměstnance různých dílen a provozů, ale i pro žáky a studenty základních a středních škol. Důležitým artiklem všech šaten jsou samozřejmě šatní skříňky. Právě na tento nábytek je kladena řada požadavků, které musí splňovat, a to nejen z hlediska estetického, ale především bezpečnostního. Vybavte proto svou šatnu kvalitně s pomocí značky POLAK CZ.

Plechové skříňky značky POLAK CZ

Společnost POLAK CZ, jež se může chlubit tradicí trvající bezmála čtvrt století, nabízí ve svém portfoliu kvalitní dílenský nábytek, mezi kterým nalezneme i kovové šatní skříně. Kovové šatní skříně jsou vhodné nejen pro vybavení šaten zaměstnanců dílen a provozů, ale svou práci výborně odvedou i v šatnách mateřských a základních škol. Díky kvalitnímu kovovému provedení na soklu slibují dlouhou životnost a snadnou údržbu. V nabídce naleznete různé variace velikostí a dílů plechových šatních skříní, jejichž součástí je i jednoduchá závora a dva klíče.

Český výrobek, česká kvalita

Kovové šatní skříně jsou výrobkem značky POLAK CZ a jejich výroba probíhá výhradně v České republice. Jde o největšího výrobce dílenského nábytku na našem území. Společnost disponuje moderním závodem s automatizovanými výrobními linkami a vlastním vývojovým oddělením. Ačkoliv se POLAK CZ vyznačuje dlouholetou tradicí, je pro tuto společnost důležité svou činnost neustále inovovat a obohacovat o novinky, které posouvají výrobu dílenského nábytku neustále kupředu. Svou poctivou prací je opatovská společnost známá i za hranicí naší země a o její produkty je veliký zájem, proto dodává své produkty nejen po celé České republice, ale i do zahraničí, a to prostřednictvím profesionálních obchodních partnerů.

Plechové šatní skříně se budou skvěle hodit nejen do mateřských školek, ale i do šaten těžkých provozů.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -