- Reklama -

Chcete se přestěhovat do Prahy? Zamiřte do Rezidence Topolová!

Už jste četli?

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost...

Hledáte novou práci? Sledujte hodnocení firem

Hodnocení firem se stává důležitým ukazatelem na trhu práce. Už nestačí jen poskytnout lidem zdroj obživy. Dnes stále více...

Překročte svůj stín s tloustneme.cz

Na jejich cestě jim může pomoci nový edukační web tloustneme.cz. „Web přináší české veřejnosti informace připravené ve spolupráci se...

Ceny nemovitostí v Praze jsou i několikanásobně vyšší, než v ostatních částech České republiky, což může být velkou překážkou pro osoby, které chtějí v Praze „zkusit štěstí“ a odstěhovat se sem. Vidina toho, že budou muset nemovitost koupit draze či platit vysoký nájem, je může spolehlivě odradit. Je to i váš případ? Chtěli byste se usadit v hlavním městě, ale nemáte dostatek financí? Nemusíte se svého snu vzdávat. Řešení nabízí Rezidence Topolová.

Ceny drží proklatě nízko

Rezidence Topolová je multifunkční ubytovací zařízení, které nabízí cenově výhodné dlouhodobé ubytování Praha za ceny, které jsou na hlavní město výjimečně nízké. V Rezidenci jsou k dispozici garsoniéry nebo byty o dispozicích 1+1. Každý byt je částečně zařízen – má kuchyňskou linku a vybavenou koupelnu. Nájemní smlouva se uzavírá na 12 měsíců, vždy s možností prodloužení. Podmínku má bydlení jedinou – v bytě nesmí bydlet více než 3 osoby najednou. A cena? Pohybuje se v rozmezí 9 500 Kč až 10 500 Kč měsíčně včetně poplatků, což je pod běžným standardem. Byty se zde pronajímají bez realitky a platí se jen jedna kauce ve výši pouhých 5 000 Kč.

Rezidence Topolová nabízí i prodej bytů Praha. Momentálně jsou v nabídce byty 1+kk nebo 2+kk v osmém patře budovy. Byty mají atypicky řešený interiér tak, aby poskytly maximum užitného prostoru. Všechny prošly kompletní rekonstrukcí, nabízí vysoký komfort. I zde se cena drží hodně nízko – například cena bytu o dispozicích 1+kk s infinity design a základní výbavou činí 1 890 000 Kč.

RADA: Chcete byt koupit a budete si muset vzít hypotéku? Doporučujeme sledovat tuto rubriku. Naleznete zde cenné rady, které vám pomohou vybrat výhodný hypoteční úvěr.

Proč by se Rezidence Topolová měla stát vašim domovem?

Nejsou to jen nízké ceny, které Rezidence Topolová nabízí. Rezidenti těží z výhodné polohy. Rezidence se nachází v blízkosti stanice metra Skalka a okolí nabízí i dobré dopravní spojení pro automobily. Rezidence Topolová se nachází na Praze 10, která se řadí mezi bezpečné lokality. Potěší nejen blízkost centra, ale i parků a bohaté možnosti sportovního i kulturního vyžití.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -