- Reklama -

Zimné tipy na dva čarovné parfumy – pre dámy aj pre pánov

Už jste četli?

Malé, ale velmi chutné

Pokud se zaměříme, na fazole mungo, tak se můžeme setkat i s názvem zelená sója. Možná to dělají...

Skladové haly zaplňují Česko

Potřebuje se vaše firma rozšířit o další sklady a hledá vhodné skladové prostory, které by byly blízko...

Franšízy, které prosperují i v době koronavirové krize

I když se mnohým podnikům v době koronavirové krize nedaří, i když se některé podniky doslova drží...
admin
+ěš

V období čarovného času Vianoc, rozprávkovo zasnežených prírodných scenérií často láka siahnuť aj po nejakej čarovnej vôní dotvárajúcu takúto krásnu atmosféru. Pozrite sa na tipy čarovných parfumov, ktoré vám prinášame:

Parfém VERSACE – Bright Crystal

Klenoty, drahokamy, prstene, pozlátka a iné vzácne poklady využívajú ženy ako ozdoby, ktoré majú zapôsobiť a hlavne okrášliť. Hľadáte aj vy spôsob, ako zažiariť medzi ostatnými ženami? Parfém Versace – Bright Crystal je kryštál medzi vôňami a s jeho pomocou môžete aj vy zažiariť medzi ženami.
Kúzlo, ktoré zaujme každého
Vôňa Bright Crystal je dar, ktorý vás zmení na nepoznanie. Zavedie vás do rozprávky plnej zlata, drahokamov a krásnych príbehov. Vďaka parfému Versace pocítite na vlastnej koži ako sa cítili najkrajšie a najsilnejšie kráľovné. Ovládnete moc, ktorou si podmaníte celý svet a všetci sa vám budú klaňať.
Módny návrhári a dizajnéri z módného domu Versace použili v srdci parfému Bright Crystal zmes toho najjedinečnejšieho a najlepšieho, čo kvetinový svet ponúka. Kvety ako lotos a magnólia autori parfémov často nepoužívajú, pretože len tí najlepší umelci dokážu použiť ich krásne vône a vytvoriť z nich hrejivý súzvuk. Okrem nich ale netreba zabudnúť na pivonku, ktorá evokuje nežnosť a peknotu.
Obdarte sa troma čarovnými impulzmi
Vôňa Bright Crystal je talent, vloha, ktorá dokáže odmeniť. Kľúč k pochopeniu tajomstva sa nachádza v troch čarovných impulzoch.
Prvý je vytvorený vôňami yuzu, granátovým jablkom a ľadovým akordom. Druhý tvoria tóny magnólie, pivonky a zázračný kvet lotos. Pižmo, ambra a drevo sú tretím impulzom, ktorý dotvára nádhernú kompozíciu.
Tajomstvo bolo odhalené, spoznajte jeho silu na vlastné oči. Netreba však zabúdať, že za všetko treba zaplatiť nejakú daň. Slabšou stránkou tejto vône je jej slabá výdrž a zároveň aj sila – aj kvôli jemne zvoleným ingredienciám, ktoré sa nevnucujú.

Parfém Diesel – Only The Brave
Skoro každý muž sníva aspoň niekedy o tom, že ho budú všetci uctievať a obdivovať. Želáte si, aby sa ženám, ktoré okolo vás prejdú podlamovali kolená a padali do vášho náručia? Parfém Diesel – Only The Brave je spôsob, ako sa stať skutočným hrdinom – aspoň nejakým spôsobom.
Prekonanie osudu
Vôňa Only The Brave je túžba po úspechu a odhodlanie, ktoré premení váš život na prechádzku krásnou záhradou. Je ako najväčšia výzva, ktorá teraz stojí pred vašimi nohami.
Parfém Diesel bol stvorený pre mužov, ktorí vedia vstať zo Zeme a každú prehru hodia za hlavu – no najprv sa z nej dokonale poučia. Je to nepremožiteľnosť, ktorá zanecháva silný dojem.
Objavte v sebe rebela
Vôňa Only The Brave je pastva pre ženské zmysly, ktoré hľadajú v dnešnom svete úspešných a silných mužov. Alebo aj tých, ktorí používajú parfém Only the Brave?
Vôňa tohto parfumu je z kvalitných a vyberaných ingrediencií. Citrusy, mandarínka a koriander vytvárajú prvý nádych, ku ktorým sa pridávajú nežné arómy fialky, ruže, cédru a levandule. Základ parfému je vytvorený z labdanuma, kože, ambry a dreva.

Módny dom Diesel väčšinu svojich parfémov založili na kvetinovom základe. Dá sa povedať, že je to už ich tradícia, v ktorej pokračovali aj vo vôni Only The Brave.

Buďte potešením pre ženské zmysly

Staňte sa mužom, ktorý je novým potešením pre ženské oči a všetky ich zmysly. Nepotrebujete k tomu veľa – vyskúšajte parfém Diesel – Only The Brave.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Malé, ale velmi chutné

Pokud se zaměříme, na fazole mungo, tak se můžeme setkat i s názvem zelená sója. Možná to dělají...

Skladové haly zaplňují Česko

Potřebuje se vaše firma rozšířit o další sklady a hledá vhodné skladové prostory, které by byly blízko sídlu společnosti? Nebo snad hledáte...

Franšízy, které prosperují i v době koronavirové krize

I když se mnohým podnikům v době koronavirové krize nedaří, i když se některé podniky doslova drží na vlásku, jiné společnosti poměrně...

Jsou mobilní aplikace skutečně příležitostí k růstu?

V posledních letech rapidně přibývá mobilních aplikací. Oslovují se například odborníci ze společnosti APPKEE, kteří vytvoří mobilní aplikaci na míru jak pro...

Co všechno promyslet před koupí papouška

Je vám doma smutno, proto vážně přemýšlíte o koupi nějakého živého společníka? Po psovi však netoužíte, raději byste to zkusili s chovem...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -