- Reklama -

Tandemový seskok – nemáte se čeho bát!

Už jste četli?

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost...

Hledáte novou práci? Sledujte hodnocení firem

Hodnocení firem se stává důležitým ukazatelem na trhu práce. Už nestačí jen poskytnout lidem zdroj obživy. Dnes stále více...

Překročte svůj stín s tloustneme.cz

Na jejich cestě jim může pomoci nový edukační web tloustneme.cz. „Web přináší české veřejnosti informace připravené ve spolupráci se...
admin
+ěš

Konečně jste se osmělili a koupili jste si poukázku na tandemový seskok, protože chcete zažít pořádný adrenalin? Nebo jste „jen“ byli obdarováni tímto skvělým zážitkem a nemůžete se rozhoupat k tomu, abyste jej konečně využili? Co vám brání? Že by strach? Klidně jej zahoďte a směle do toho – strach nemá nejmenší šanci – a my vám vysvětlíme proč!

Nejste v tom sami!

Samozřejmostí je, že vás při tomto seskoku bude doprovázet instruktor, který má za sebou garantovaně minimálně 3000 seskoků – a to už je pěkná řádka skoků, co říkáte? Takže se nemusíte bát, že byste dostali nějaké „nezkušené ucho“, abyste se báli ještě navíc o něj. Navíc všichni instruktoři museli projít náročnými kurzy a následně pravidelné přeškolování.

Vždy připraven!

Nemusíte se bát, že by vás takzvaně „hodili do vody“ – i když v tomto případě spíše „hodili do vzduchu“. Příprava na tandemový seskok trvá minimálně 20 minut, v průběhu kterých, budete obeznámeni se vším, co vás čeká – a samozřejmě nemine. Zároveň si i vyzkoušíte polohu pro volný pád, takže budete přesně vědět, kdy, co a jak máte dělat. Fakt, že tento seskok mohou provádět i děti od 8 let jen potvrzuje, že se jedná o bezpečnou „zábavu“ prakticky pro každého.

A je to tady!

Po této dvacetiminutové přípravě vzlétnete do oblak a poté hurá střemhlav dolů! Po výskoku vás čeká volný pád, dlouhý až 50 sekund. Až se přiblížíte 1800 metrů nad zemi, instruktor otevře padák a vás čeká dalších 5 – 8 minut úžasného rozhledu po krajině a neuvěřitelného zážitku v podobě sestupného klesání na zem. O přistávání se samozřejmě nemusíte starat – instruktor od vás řízení převezme a zařídí, že přistanete zcela bezpečně.

Ještě se bojíte nebo už voláte a objednáváte si termín?

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -