- Reklama -

Vybíráte krátkodobou nebankovní půjčku? Poradíme

Už jste četli?

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost...

Hledáte novou práci? Sledujte hodnocení firem

Hodnocení firem se stává důležitým ukazatelem na trhu práce. Už nestačí jen poskytnout lidem zdroj obživy. Dnes stále více...

Překročte svůj stín s tloustneme.cz

Na jejich cestě jim může pomoci nový edukační web tloustneme.cz. „Web přináší české veřejnosti informace připravené ve spolupráci se...

S čím byl nebankovní segment celou řadu let spjatý? V první řadě to byla určitá benevolence, kdy si o peníze mohl požádat téměř každý. Stejně tak byla tato oblast spjata ale i s řadou podvodných poskytovatelů. S obojím se můžeme setkat i nyní a tak se společně podíváme na to, jak vybrat správný úvěr. Konkrétně se seznámíme s tím, jak na nebankovní půjčky ihned na účet. Ty totiž mají hned několik zajímavých specifik, které se k dané oblasti vážou a pro které jsou dané typy skutečně unikátní.

Splátka proběhne jednorázově

První specifikum se týká toho, že u daných krátkodobých úvěrů nemůžeme čekat klasické splácení, třeba v délce několika měsíců, nebo let. Hlavním specifikem je totiž to, že půjčenou částku vracíme jednorázově. Nehledejte v tom žádné neférové jednání ani podvod, jelikož takové krátkodobé půjčky online již jsou. Mnohdy ale takové splacení nemusí být problémem, protože stále mluvíme o segmentu, kde si můžeme půjčit třeba jenom pár tisícovek před výplatou.

Peníze jsou pro každého

Další specifikum se dotýká konkrétních podmínek a požadavků na toho, kdo chce peníze získat. Benevolence je zde jasně patrná. Požádat si může v podstatě každý, bez ohledu na to, zda má nebo nemá příjem. Schváleni mohou být i osoby v registrech, stejně jako celá řada dalších problémových klientů. Několik podmínek ale přece jenom zůstává. Nejčastěji tyto:

  • Nutnost dosažení plnoletosti
  • Vlastnictví bankovního účtu
  • Povinnost mít tuzemské státní občanství

Úroky se snižují – až na nulu

Zdá se vám nulový úrok podezřelý? Zatímco u nové, neznámé společnosti bez referencí by to mohlo být tak, v tomto segmentu je to běžné. Půjčky zdarma zde jsou dostupné již několik let. A k čemu to vede? Jak k možnosti získat nejvýhodnější úvěr na trhu, tak i k možnosti ušetřit. Podmínkou bývá většinou jediné, a to nutnost požádat si u tohoto konkrétního poskytovatele poprvé.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -