- Reklama -

Chraňte své věci pomocí zakrývacích plachet

Už jste četli?

Září je stále o dětských hřištích a výletech

Letní prázdniny jsou sice za námi, ale vypadá to, že se i v září budeme moci těšit...

Malé, ale velmi chutné

Pokud se zaměříme, na fazole mungo, tak se můžeme setkat i s názvem zelená sója. Možná to dělají...

Skladové haly zaplňují Česko

Potřebuje se vaše firma rozšířit o další sklady a hledá vhodné skladové prostory, které by byly blízko...

Společnost Plachty Štěpáník vstoupila na trh poprvé roku 1995 a od té doby se odvíjí její příběh spolehlivého výrobce a dodavatele zakrývacích plachet všeho druhu. Tradice trvající déle než dvě dekády vybudovala společnosti stabilní postavení a zvučné jméno na trhu. Společnost Plachty Štěpáník si je vědoma důležitosti názoru a hodnocení každého svého zákazníka, proto udělá vše pro to, aby bylo přání každého splněno do posledního puntíku.

Kromě kamenného obchodu vlastní společnost Plachty Štěpáník i internetový obchod, ve kterém naleznete stabilní nabídku plachet a reflexních vest. Touto nabídkou to ovšem ani zdaleka nekončí. Součástí činnosti firmy je i výroba kvalitních plachet na míru, přesně podle přání zákazníka.

Od reflexní vesty až po vagónové plachty

Sortiment společnosti Plachty Štěpáník je opravdu široký. Naleznete zde nepromokavé zakrývací plachty, které mají doslova multifunkční využití. Přikryjí zkrátka vše, co zrovna potřebujete. Skvěle ochrání uložené věci od prachu i dalších nepříznivých klimatických podmínek a protože vydrží doslova extrémní teploty horka i zimy, budou skvělým ochráncem zahradního nábytku v zimním období. Sníh ani mráz zkrátka nemají šanci.

Dalším artiklem v nabídce jsou autoplachty, na které nedá dopustit žádný řidič. Nepostradatelnými se stávají hlavně pro motoristy nevlastnící garážové prostory. Jak jinak ochránit vašeho plechového miláčka, než právě kvalitní krycí plachtou.

Krycí plachty však nejsou jediným produktem kroměřížské společnosti. V její nabídce najdete i stínící sítě na ploty. Tyto produkty naleznou využití nejen na veřejných prostranstvích, jimiž jsou hřiště či tenisové kurty, skvěle se budou hodit i na zahrady rodinných domů coby ochrana před zvědavými sousedy.

Na trhu je veliká nabídka krycích plachet, ovšem ne vždy je kvalita na požadované úrovni. Společnost Plachty Štěpáník si své místo mezi konkurencí vydobyla kvalitními produkty na špičkové úrovni. Proč se tedy spokojit s nekvalitním zbožím za nízkou cenu, když můžeme mít špičkovou kvalitu za cenu výhodnou.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Září je stále o dětských hřištích a výletech

Letní prázdniny jsou sice za námi, ale vypadá to, že se i v září budeme moci těšit...

Malé, ale velmi chutné

Pokud se zaměříme, na fazole mungo, tak se můžeme setkat i s názvem zelená sója. Možná to dělají její zelenkavé plody, které jsou...

Skladové haly zaplňují Česko

Potřebuje se vaše firma rozšířit o další sklady a hledá vhodné skladové prostory, které by byly blízko sídlu společnosti? Nebo snad hledáte...

Franšízy, které prosperují i v době koronavirové krize

I když se mnohým podnikům v době koronavirové krize nedaří, i když se některé podniky doslova drží na vlásku, jiné společnosti poměrně...

Jsou mobilní aplikace skutečně příležitostí k růstu?

V posledních letech rapidně přibývá mobilních aplikací. Oslovují se například odborníci ze společnosti APPKEE, kteří vytvoří mobilní aplikaci na míru jak pro...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -