- Reklama -

Všude dobře, doma nejlépe

Už jste četli?

Koronavirus výrazně ovlivňuje přístup obézních lidí k jejich tělesné hmotnosti

Podle Světové zdravotnické organizace je Česká republika sedmou v žebříčku evropských zemí s nejobéznější populací. Tloustnutí navíc nyní nahrává i...

Tlmivka – funkcia a využitie

O tomto malom "čude" ste už určite počuli. Ale čo to vlastne je? Aké má funkcie a, kde sa...

S čím jsou Češi na pracovištích nejvíce spokojeni?

Jsou nebo nejsou zaměstnanci ve své práci spokojení? Tím se dlouhé roky zabývá nejeden průzkum. Odpovědi však nemusíte získávat...

Koupelna i kuchyň začínají být místem, kde si dáváme záležet na kvalitním a designovém vybavení. Koupelna je místnost pro relax a nabrání nových sil. Kuchyň je de facto nejvíce využívaným místem v domácnosti. Funkčnost a praktičnost k tomu neodmyslitelně patří. Útulný interiér, kvalita především.

Nové řady nábytku osvědčených kvalitních značek, které v současné době na našem trhu nabízí společnost M&K, představují širokou nabídku interiérového kabátku. Jedinečný vzhled s optimálními funkčními vlastnostmi – to je nábytek od M&K. Ty nejlepší rohové vany pro dva jinde neseženete.

Vana, sprchový kout, vanička…

Malý prostor, velký prostor, obrovský prostor? Do malé koupelny je nejlepší variantou sprchový kout s vaničkou. Sprchové vaničky mohou být mramorové, keramické, akrylátové či ocelové. Lze i pořídit vaničky s protiskluzovou úpravou. Do většího prostoru se hodí rohové vany, které nabízejí komfortní koupání i dvěma lidem najednou. Jsou pro vás lepší alternativou sprchové kouty či stěny? Čiré nebo bílé sklo, s rámem či bez? Pokud rádi střídáte vanu se sprchovým koutem, uspokojí vás vanové zástěny z plastu či skleněného transparentu. Konec vystříkané vody na podlaze. Máte dilema a rozhodování vás děsí? Disponuje vaše koupelna dostatečně velkým prostorem? Pořiďte si rohovou vanu i sprchový kout. Nešetřete, rozhodněte se správně. Rozhodujte srdcem. Koupelnový nábytek je přece jen skoro na celý život.

Moderní kuchyňské dřezy

Milujete moderní styl? Slyšeli jste někdy slovo granitové dřezy? Jsou nabízeny v celé škále barevných odstínů a uspokojí i ty nejnáročnější. Dřezy z žuly a akrylátu promění vaší kuchyňskou linku v něco nepopsatelného. Jejich jedinečný design rozzáří váš kuchyňský prostor. Granitové dřezy vám zaručí pohodlné mytí nádobí.

Spolehlivý prodejce M&K

Výběr kvalitního nábytku na trhu je opravdu pestrý. Pokud rekonstruujete či zařizujete nový byt či dům, vybírejte také umyvadlo se skříňkou, sanitární keramiku a další nejen koupelnové vybavení u společnosti M&K. M&K je váš spolehlivý prodejce. Na jejich webových stránkách naleznete podrobné informace o jednotlivých výrobcích. A pokud potřebujete něco doladit, zákaznická linka společnosti M&K vám vyjde vstříc.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Koronavirus výrazně ovlivňuje přístup obézních lidí k jejich tělesné hmotnosti

Podle Světové zdravotnické organizace je Česká republika sedmou v žebříčku evropských zemí s nejobéznější populací. Tloustnutí navíc nyní nahrává i...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -