- Reklama -

U nebankovních hypoték není registr strašákem

Už jste četli?

Září je stále o dětských hřištích a výletech

Letní prázdniny jsou sice za námi, ale vypadá to, že se i v září budeme moci těšit...

Malé, ale velmi chutné

Pokud se zaměříme, na fazole mungo, tak se můžeme setkat i s názvem zelená sója. Možná to dělají...

Skladové haly zaplňují Česko

Potřebuje se vaše firma rozšířit o další sklady a hledá vhodné skladové prostory, které by byly blízko...

Jestliže si chcete sjednat úvěr, jdete nejprve nejspíše do banky. Tam vás ale mohou odmítnout, a to zejména ze dvou hlavních důvodů, jakými jsou registry a také příjmy. Nebankovní hypotéky bez registru řeší právě tyto problémy. Pomáhají lidem, pro které je těžké nebo nemožné získat úvěr v bance. Poskytují je totiž soukromé společnosti. Ty jsou tolerantnější a mají mírnější podmínky, ne tolik přísné, jako je tomu v běžné bance. Banky se totiž chrání před neplatiči, a proto vám za žádných okolností nepůjčí například v případě, že máte záznam, nebo když máte nedostatečný příjem a nedokázali byste splácet. V těchto případech jste totiž pro ně nebonitní klient. Vše si řádně prověřují. V případě hypotéky bez registru se jedná o podnikatelský úvěr. To samé bychom řekli i o americké hypotéce bez registru. Více názvů, ale tentýž produkt. Jedná se o klasickou hypotéku, takže se ručí nemovitostí. 

I podnikatelé se ocitají v nesnázích

Peníze potřebujeme každý den, a ještě více v případě podnikání. Jenomže, jak je sehnat, když nás všichni ostatní zklamali? Půjčit si můžete u nás! 

  1. Potřebujete peníze na rozjetí firmy? Chcete si založit vlastní podnikání? Máte jasnou vizi a chtěli byste si založit firmu? V ruce podnikatelský záměr, reálné sny, které se mohou stát skutečností, ale nikde vám nechtějí poskytnout úvěr na rozjezd firmy? V takovém případě se můžete obrátit na naši společnost.
  2. Dalším případem je možnost získání úvěru na financování veškerých běžných denních potřeb ve firmě. Sjednáte si úvěr a ten vám může pomoci hradit běžné výdaje ve firmě, placení mezd, sociálního, zdravotního a daní. Zaplatíte s ním výlohy a faktury.
  3. Nesmíme zapomínat ani na koupi nemovitostí nebo dalších dispozic pro zvětšení firmy. Chcete firmu zrekonstruovat? Potřebovala by opravit nebo vybavit moderními stroji a zařízením? V tom případě je zde opět naše společnost, která se vám bude snažit v každém případě vyhovět a úvěr poskytnout za co nejvýhodnějších podmínek. 
  4. S penězi také můžete hradit dluhy, faktury po splatnosti nebo exekuce. Můžete zvolit také konsolidaci půjček či vyplacení dluhů nebo závazků vůči věřitelům. 
- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Září je stále o dětských hřištích a výletech

Letní prázdniny jsou sice za námi, ale vypadá to, že se i v září budeme moci těšit...

Malé, ale velmi chutné

Pokud se zaměříme, na fazole mungo, tak se můžeme setkat i s názvem zelená sója. Možná to dělají její zelenkavé plody, které jsou...

Skladové haly zaplňují Česko

Potřebuje se vaše firma rozšířit o další sklady a hledá vhodné skladové prostory, které by byly blízko sídlu společnosti? Nebo snad hledáte...

Franšízy, které prosperují i v době koronavirové krize

I když se mnohým podnikům v době koronavirové krize nedaří, i když se některé podniky doslova drží na vlásku, jiné společnosti poměrně...

Jsou mobilní aplikace skutečně příležitostí k růstu?

V posledních letech rapidně přibývá mobilních aplikací. Oslovují se například odborníci ze společnosti APPKEE, kteří vytvoří mobilní aplikaci na míru jak pro...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -