- Reklama -

Střechy moderního stavitelství

Už jste četli?

Hledáte zajímavou investiční příležitost? Zkuste investovat do aut

Mezi zkušenými investory se říká, že každý by měl vkládat peníze do toho, čemu rozumí. Pokud se vyznáte ve...

Snadný přivýdělek i bez kvalifikace

Někdy nastanou takové situace, kdy si člověk nemůže dovolit pracovat na plný úvazek nebo dokonce ani na běžné brigádě....

Je možné získat půjčku i v případě záznamu v registru?

Mnoho lidí hledá způsob, jak získat hypotéku nebo úvěr i v případě, že je jejich jména zapsáno v registru dlužníků. A...
admin
+ěš

Víte, jaké střechy se aktuálně pokládají nejčastěji? Trend hovoří jednoznačně pro lehké střešní krytiny. Tyto střešní krytiny se staly hitem současného stavitelství z důvodu svých vlastností a množství výhod. Mezi hlavní výhody patří jednoznačně jejich nízká hmotnost, cenová dostupnost a snadná přeprava a montáž. První příčku obsazuje dlouhodobě lehká plechová střešní krytina, a to zejména kvalitní plechové střešní tašky a hliníkové střešní tašky. Dále pak následují pálené a betonové tašky, které však často zatěžují střechy svou hmotností.

Vhodné pro všechny typy budov

Oproti páleným a betonovým taškám lze plechovou střešní krytinu využít na jakýkoliv typ budovy. Ať se jedná o novostavbu, starší dům, pracovní halu, veřejné budovy, garáže a další objekty. Lehká ocelová střešní krytina je dodávána v široké pestrosti barev, tvarové dispozici a zároveň dokáže imitovat jakýkoliv druh střešní krytiny. Použití plechových střešních krytin lze dokonce vypozorovat i na řadě historických budov, což je důkazem jejich životnosti a funkčnosti.

Členitost a nízký sklon střechy není problém

Řada domů a budov je navíc charakteristická členitostí a nízkým sklonem střechy, což způsobuje problém použití běžných typů tašek. Pálené a betonové tašky se nedokáží vždy přizpůsobit členitosti střechy, a tak na řadě míst může docházet k zatékání. Běžné tašky také nelze použít pro střechy při sklonu menším jak 17°, jelikož nastávají problémy s odtokem vody a hromadění sněhových nánosů.

S tím si však snadno poradí maloformátová plechová střešní krytina od společnosti EVERTILE. Svým vzhledem navíc připomíná klasické pálené tašky, takže obavu, že se jedná o nevzhledný plech, můžete hodit za hlavu. Další výhodou je její snadná manipulace, vysoká životnost a odolnost vůči extrémnímu počasí.

Plechové střešní krytiny se mohou stát i ozdobou vašeho domu.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Hledáte zajímavou investiční příležitost? Zkuste investovat do aut

Mezi zkušenými investory se říká, že každý by měl vkládat peníze do toho, čemu rozumí. Pokud se vyznáte ve...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -