- Reklama -

Unikátní web pro těhulky!

Už jste četli?

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost...

Hledáte novou práci? Sledujte hodnocení firem

Hodnocení firem se stává důležitým ukazatelem na trhu práce. Už nestačí jen poskytnout lidem zdroj obživy. Dnes stále více...

Překročte svůj stín s tloustneme.cz

Na jejich cestě jim může pomoci nový edukační web tloustneme.cz. „Web přináší české veřejnosti informace připravené ve spolupráci se...

Těhotenství je pro ženy jedním z nejkrásnějších období života. Je to ale také životní etapa plná nejistoty a hledání odpovědí na otázky týkající se vývoje miminka i zdraví maminky. Každá maminka by měla vědět, co se s miminkem v jejím bříšku děje a zajímat se o to, co by měla dělat, aby byl průběh těhotenství bez problémů. Skvělá zpráva pro všechny těhulky i ženy, které se na těhotenství teprve připravují je, že existuje místo, kde najdou vše důležité!

Do detailu propracovaný seriál

Oním místem je unikátní web Tehotenstvionline.cz. Jeho podstatnou část tvoří obsáhlý seriál na téma těhotenství týden po týdnu. Jedná se o tématické články, ve kterých je detailně popsán každý týden těhotenství. Čtenářky se dozví, co se právě děje s miminkem v bříšku i s jejich tělem. Dozví se, jak se chovat, jak mírnit nepříjemné projevy jako jsou oteklé nohy apod. Co je hlavní, články jsou psány tak, aby téma bylo pochopeno. Nastávající maminky v nich nachází odpovědi na všechny otázky, které potřebují znát. Díky tomu mohou být více v klidu a z těhotenství se radovat a ne stresovat.

Videa a cvičení

Na Tehotenstvionline.cz se nachází i zajímavá videa. Mezi nejsledovanější patří videa, která ukazují vývoj dítěte. Podíváte se, jak vypadá vaše miminko například v 15. až 20. týdnu těhotenství či dříve nebo později. Obsah portálu tvoří i další tématické články, které rozebírají například příznaky těhotenství v prvních dnech, nabízí tipy na sestavení jídelníčku v těhotenství aj. Najdete zde i rubriku cvičení pro těhotné a nechybí ani články o těhotenské módě.Nechybí ani tipy na zajímavé knihy.

Online magazín Tehotenstvionline.cz má i své fanouškovské stránky na sociální síti facebook. Zde je otevřen prostor pro diskuzi. Pokud máte otázky, nebo naopak chcete ostatním nastávajícím maminkám poradit, zapojte se právě zde.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -