- Reklama -

Dětská hřiště a skluzavky

Už jste četli?

Září je stále o dětských hřištích a výletech

Letní prázdniny jsou sice za námi, ale vypadá to, že se i v září budeme moci těšit...

Malé, ale velmi chutné

Pokud se zaměříme, na fazole mungo, tak se můžeme setkat i s názvem zelená sója. Možná to dělají...

Skladové haly zaplňují Česko

Potřebuje se vaše firma rozšířit o další sklady a hledá vhodné skladové prostory, které by byly blízko...

Každý správný rodič chce svým dětem poskytnout nejlepší podmínky pro zdravou zábavu. Dětská hřiště podporují děti v pohybu, a navíc jsou velice bezpečné. Na výběr je mnoho dětských atrakcí, mezi které patří houpačky, skluzavky, tobogány, domečky a pískoviště. Mezi nejpopulárnější české hřiště patří komplexy se skluzavkou. Jak vybrat vhodné dětské hřiště se skluzavkou?

Hřiště se skluzavkou součástí zahrady

Skluzavky na zahradu by měly celkově ladit se zbytkem zahrady. Podle dispozice zahrady a okolí domu lze vybrat velikost i barva hřiště. Nejprve je dobré si na zahradě určit místo, na kterém bude hřiště stát. Dané místo by mělo být dobře dostupné pro děti. Velice se osvědčují místa, na která je dobře vidět například z terasy. Díky tomu mohou rodiče na terase popíjet kávu, a přitom mít pod kontrolou rozjařené děti na hřišti.

Barva skluzavky

Hřiště jsou většinou nakonfigurované podle velikosti a doplňků, ale barvu skluzavky si může každý vybrat sám. Mimořádná nabídka skluzavek je k dispozici v obchodu Českéhřiště.cz, ve kterém jsou skluzavky dostupné v příjemných barvách, které rozhodně nebudou ničím narušovat vkusný dojem zahrady. Mnoha zákazníkům se líbí například zelená barva, která vytváří příjemné prostředí.

Skluzavka a houpačky

Do prostorných zahrad je dobré zvolit větší hřiště, které je obohaceno o další doplňky. Mezi nejčastější doplňky patří houpačky. Hřiště se skluzavkou a houpačkou je vhodné zejména pro rodiny s větším počtem menších dětí. Na větším hřišti si mohou pohodlně vyhrát všechny děti najednou.

Horolezecká stěna ke skluzavce

Děti zbožňují různé překážkové dráhy. Proto je jistě potěší horolezecká stěna, po které se mohou vyšplhat až ke skluzavce. Horolezecká stěna je dodávaná včetně horolezeckých kamenů. Díky stěně se s dětského hřiště se skluzavkou stává téměř multifunkční areál, který významně podporuje zdravý pohyb dětí.

Bezpečnost na prvním místě

Kvalitní dětská hřiště české výroby nabízí společnost Českéhřiště.cz, která klade velký důraz na maximální bezpečnost všech výrobků.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Září je stále o dětských hřištích a výletech

Letní prázdniny jsou sice za námi, ale vypadá to, že se i v září budeme moci těšit...

Malé, ale velmi chutné

Pokud se zaměříme, na fazole mungo, tak se můžeme setkat i s názvem zelená sója. Možná to dělají její zelenkavé plody, které jsou...

Skladové haly zaplňují Česko

Potřebuje se vaše firma rozšířit o další sklady a hledá vhodné skladové prostory, které by byly blízko sídlu společnosti? Nebo snad hledáte...

Franšízy, které prosperují i v době koronavirové krize

I když se mnohým podnikům v době koronavirové krize nedaří, i když se některé podniky doslova drží na vlásku, jiné společnosti poměrně...

Jsou mobilní aplikace skutečně příležitostí k růstu?

V posledních letech rapidně přibývá mobilních aplikací. Oslovují se například odborníci ze společnosti APPKEE, kteří vytvoří mobilní aplikaci na míru jak pro...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -