- Reklama -

Dětská hřiště a skluzavky

Už jste četli?

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost...

Hledáte novou práci? Sledujte hodnocení firem

Hodnocení firem se stává důležitým ukazatelem na trhu práce. Už nestačí jen poskytnout lidem zdroj obživy. Dnes stále více...

Překročte svůj stín s tloustneme.cz

Na jejich cestě jim může pomoci nový edukační web tloustneme.cz. „Web přináší české veřejnosti informace připravené ve spolupráci se...

Každý správný rodič chce svým dětem poskytnout nejlepší podmínky pro zdravou zábavu. Dětská hřiště podporují děti v pohybu, a navíc jsou velice bezpečné. Na výběr je mnoho dětských atrakcí, mezi které patří houpačky, skluzavky, tobogány, domečky a pískoviště. Mezi nejpopulárnější české hřiště patří komplexy se skluzavkou. Jak vybrat vhodné dětské hřiště se skluzavkou?

Hřiště se skluzavkou součástí zahrady

Skluzavky na zahradu by měly celkově ladit se zbytkem zahrady. Podle dispozice zahrady a okolí domu lze vybrat velikost i barva hřiště. Nejprve je dobré si na zahradě určit místo, na kterém bude hřiště stát. Dané místo by mělo být dobře dostupné pro děti. Velice se osvědčují místa, na která je dobře vidět například z terasy. Díky tomu mohou rodiče na terase popíjet kávu, a přitom mít pod kontrolou rozjařené děti na hřišti.

Barva skluzavky

Hřiště jsou většinou nakonfigurované podle velikosti a doplňků, ale barvu skluzavky si může každý vybrat sám. Mimořádná nabídka skluzavek je k dispozici v obchodu Českéhřiště.cz, ve kterém jsou skluzavky dostupné v příjemných barvách, které rozhodně nebudou ničím narušovat vkusný dojem zahrady. Mnoha zákazníkům se líbí například zelená barva, která vytváří příjemné prostředí.

Skluzavka a houpačky

Do prostorných zahrad je dobré zvolit větší hřiště, které je obohaceno o další doplňky. Mezi nejčastější doplňky patří houpačky. Hřiště se skluzavkou a houpačkou je vhodné zejména pro rodiny s větším počtem menších dětí. Na větším hřišti si mohou pohodlně vyhrát všechny děti najednou.

Horolezecká stěna ke skluzavce

Děti zbožňují různé překážkové dráhy. Proto je jistě potěší horolezecká stěna, po které se mohou vyšplhat až ke skluzavce. Horolezecká stěna je dodávaná včetně horolezeckých kamenů. Díky stěně se s dětského hřiště se skluzavkou stává téměř multifunkční areál, který významně podporuje zdravý pohyb dětí.

Bezpečnost na prvním místě

Kvalitní dětská hřiště české výroby nabízí společnost Českéhřiště.cz, která klade velký důraz na maximální bezpečnost všech výrobků.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -