- Reklama -

Hledejte pomoc u personální agentury Žirafa.cz

Už jste četli?

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost...

Hledáte novou práci? Sledujte hodnocení firem

Hodnocení firem se stává důležitým ukazatelem na trhu práce. Už nestačí jen poskytnout lidem zdroj obživy. Dnes stále více...

Překročte svůj stín s tloustneme.cz

Na jejich cestě jim může pomoci nový edukační web tloustneme.cz. „Web přináší české veřejnosti informace připravené ve spolupráci se...

Kdo chce pracovat, musí hledat buď zdlouhavě sám, poptat se po svých známých nebo udělat moderní krok a obrátí se na personální agenturu. “Nedaří se a nedaří… “, věta probíhající v myšlenkách zhruba půl milionu lidí. Nevěste hlavu. Nastal čas svěřit se mladé personální agentuře Žirafa.cz. Vznikla za účelem vyhledání vysněné práce uchazeči o zaměstnání.  Na našem trhu práce se vyskytuje velké množství personálních agentur.  Mohou se od sebe lišit specializací. Ale je jen na vás, kterou si vyberete.

Žirafa.cz

Které zaměstnání je to nejvhodnější?

V hlavičce si přeberte, které zaměstnání vás baví či naopak. Pokud si nejste jisti v kramflecích, spoléhejte na vaše koníčky.  Mnoho mladých lidí po ukončení školních let zkusí několik cest v zaměstnání, než najde tu správnou.

Co udělat?

Stačí vyplnit formulář na webových stránkách personální agentury Žirafa.cz, kde uvedete své osobní údaje, zkušenosti, připojíte svůj životopis a podmínky, které požadujete.  Jejím úkolem je udělat snad i nemožné, aby pro vás zdarma vhodné zaměstnání nalezla. Výhodou je, že se na ni může obrátit i uchazeč, který práci má, ale hledá lepší. Agentura má lepší kontakty. Ať už je vám pětadvacet nebo padesát, najde pro vás skvělé finanční ohodnocení a super pracovní kolektiv či přátelského šéfa.

Zkušená personální agentura Žirafa.cz

Tato personální agentura chce ukázat, že její týmy pracují s pečlivostí a skvělou náladou. Řídí se svou vlastní filosofií a zdarma vám pomůže najít lepší, zábavnější a kvalitně ohodnocenou práci.

Agentura chce ukázat, že patří mezi nejlepší v nabídkách na trhu práce. S klienty jedná na rovinu, bez tajemství a složitostí. Otestujte tedy makléře, kteří vám pomohou uplatnit se na trhu práce. “Jsme tu pro Vás!”

Žirafa.cz

- Reklama -

1 komentář

  1. […] stát každá fyzická osoba splňující podmínky dané zákonem pro zařazení do evidence. S úřadem práce však musí spolupracovat, odmítnutím doporučeného zaměstnání, nebo opakované nedostavení […]

Comments are closed.

- Reklama -

Doporučení redakce

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -