- Reklama -

Jak si nejlépe poradit s nákupem školních potřeb?

Už jste četli?

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost...

Hledáte novou práci? Sledujte hodnocení firem

Hodnocení firem se stává důležitým ukazatelem na trhu práce. Už nestačí jen poskytnout lidem zdroj obživy. Dnes stále více...

Překročte svůj stín s tloustneme.cz

Na jejich cestě jim může pomoci nový edukační web tloustneme.cz. „Web přináší české veřejnosti informace připravené ve spolupráci se...

Každé dítě potřebuje všemožné školní potřeby a téměř každému rodiči se při pohledu na seznam, co vše musí nakoupit, protočí panenky hrůzou. Nakoupit kompletní školní výbavu může být poměrně velkým zásahem do rodinného rozpočtu. Naštěstí se nabízí způsob, jak nakoupit kvalitní pomůcky a přitom nezruinovat rozpočet. Jaký?

Kompletní sortiment za nízké ceny

Pokud chcete starosti s vysokou cenou školních potřeb hodit za hlavu, měla by vás zajímat nabídka specializovaného obchodu skola-vola.cz. Právě zde najdete nabídku, která mile potěší kvalitou a ještě více cenou.

E-shop nabízí školní potřeby pro žáky základních škol i pro studenty. Zajímavostí nabídky jsou kompletní balíčky, které obsahují pomůcky potřebné pro daný ročník základní školy. Je to například Balíček pro 1. třídu základní školy ve variantě malý, střední a velký. Pokud koupíte velký balíček, máte jistotu, že váš prvňáček bude mít vše, co potřebuje. Balíček obsahuje psací potřeby, pomůcky pro malování, nechybí skicáky a sešity, kapsář ani desky na abecedu nebo číslice.

I jako dárek

V nabídce jsou i stylové série školních potřeb, které potěší jako dárek k narozeninám i pod stromečkem. Pro malé školačky je připraven Dárkový psací set Hello Kitty, pro kluky zase set s motivem Cars.

Bohatý výběr aktovek i batohů

Nedílnou součástí výbavy každého školáka i studenta je aktovka nebo školní batoh, v e-shopu skola-vola.cz samozřejmě nechybí. Najdete zde kvalitní kvalitní školní aktovky s polstrovanými zády, velkým prostorem pro uložení věcí i reflexními ochrannými prvky, na kterých nechybí oblíbené dětské motivy. I školní batohy potěší prvotřídní kvalitou a cool designy.

Online nebo v prodejně

Veškeré školní potřeby koupíte online (zboží odesílají okamžitě a po celé ČR) či v kamenné prodejně. Tu najdete na adrese Teslova 12, Ostrava.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -