- Reklama -

Hledáte specialistu na Linux? Víme, kdo se vám postará o správu systému a konfiguraci serverů

Už jste četli?

Malé, ale velmi chutné

Pokud se zaměříme, na fazole mungo, tak se můžeme setkat i s názvem zelená sója. Možná to dělají...

Skladové haly zaplňují Česko

Potřebuje se vaše firma rozšířit o další sklady a hledá vhodné skladové prostory, které by byly blízko...

Franšízy, které prosperují i v době koronavirové krize

I když se mnohým podnikům v době koronavirové krize nedaří, i když se některé podniky doslova drží...

Informační technologie již pronikly do většiny odvětví. Bez správně nastaveného systému se v dnešní době obejde jen málokdo, ale ne každý zvládne konfiguraci svépomocí. Jste na tom podobně? Pokud jste si vybrali systém Linux, obraťte se na brněnskou firmu IT Done s.r.o., která se specializuje na konfigurace linuxových serverů a správu Linux systémů již několik let.

IT Done se zabývá instalací a konfigurací webových a aplikačních serverů (Apache, Tomcat, MonoDevelop), databázových serverů (PostgraSQL, MySQL atd.), poštovních serverů (Postfix, Dovecot, Spamassassin atd.), routerů a firewallů, VPN a Ipsec, komplexních poštovních systémů a v neposlední řadě i sdílených datových úložišť.

V souvislostí se správou a konfigurací systémů technici z IT Done provádí také rozložení zátěže (Load Balancing, Corosync, Pacemaker), vytváření diskových polí a mnoho dalšího. Pracují především s distribucemi Debian a CentOS, ale bez problémů se s nimi domluvíte i na jiných distribucích.

Brněnská firma se věnuje správně serverů umístěných v datacentrech i na pobočkách společností. Díky tomu, že technici většinou pracují vzdáleně, dochází k optimalizaci nákladů a zákazníci ve finále ušetří spoustu času i peněz.

IT Done je připravena uspokojit nároky klientů, kteří vyžadují špičkový server od firmy DELL se zárukou NBD (zprovoznění serveru do 4 hodin od nahlášení poruchy). Firma nabízí nové i předinstalované plně funkční poštovní servery, kde lze po připojení do sítě jednoduše přidávat nové e-mailové účty. Po provedení objednávky vám přijde server nakonfigurovaný tak, aby odpovídal vašim potřebám.

Na své si však přijdou také zákazníci s omezenějším rozpočtem. Nechcete-li investovat do drahého profi serveru, specialisté na Linux nainstalují software na vaše „kancelářské“ PC. V rámci ochrany dat a prevenci před výpadkem přidají dva disky, případně server zapojí do clusteru, takže výpadek ani nezaregistrujete.

Pokud vás správa Linux systémů pod taktovkou IT Done zaujala, pokračujte na www.itdone.cz.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Malé, ale velmi chutné

Pokud se zaměříme, na fazole mungo, tak se můžeme setkat i s názvem zelená sója. Možná to dělají...

Skladové haly zaplňují Česko

Potřebuje se vaše firma rozšířit o další sklady a hledá vhodné skladové prostory, které by byly blízko sídlu společnosti? Nebo snad hledáte...

Franšízy, které prosperují i v době koronavirové krize

I když se mnohým podnikům v době koronavirové krize nedaří, i když se některé podniky doslova drží na vlásku, jiné společnosti poměrně...

Jsou mobilní aplikace skutečně příležitostí k růstu?

V posledních letech rapidně přibývá mobilních aplikací. Oslovují se například odborníci ze společnosti APPKEE, kteří vytvoří mobilní aplikaci na míru jak pro...

Co všechno promyslet před koupí papouška

Je vám doma smutno, proto vážně přemýšlíte o koupi nějakého živého společníka? Po psovi však netoužíte, raději byste to zkusili s chovem...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -