- Reklama -

Na trhu je nový přípravek pro menstruační komfort žen! Jak funguje?

Už jste četli?

Koronavirus výrazně ovlivňuje přístup obézních lidí k jejich tělesné hmotnosti

Podle Světové zdravotnické organizace je Česká republika sedmou v žebříčku evropských zemí s nejobéznější populací. Tloustnutí navíc nyní nahrává i...

Tlmivka – funkcia a využitie

O tomto malom "čude" ste už určite počuli. Ale čo to vlastne je? Aké má funkcie a, kde sa...

S čím jsou Češi na pracovištích nejvíce spokojeni?

Jsou nebo nejsou zaměstnanci ve své práci spokojení? Tím se dlouhé roky zabývá nejeden průzkum. Odpovědi však nemusíte získávat...

Menstruaci mnoho žen vnímá a prožívá velmi nepříjemně. Trápí je především silné krvácení, bolesti v podbřišku a v zádech, dostavuje se třeba nadměrné pocení a k tomu se přidává přecitlivělost a malátnost. Proto jistě potěší, že se na trhu objevil nový přípravek, jehož složení právě tyto příznaky dokáže řešit.

Inspirováno přírodou, podloženo zkušenostmi

Přípravek se jmenuje Mensicol a na trh ho uvádí společnost Maxivitalis s.r.o. Tato firma se již řadu let zabývá vývojem činných doplňků stravy, jejichž složení je inspirováno přírodou. V doplňcích stravy se nachází účinné přírodní látky pro podporu normálního fungování lidského organismu. Stejně tomu je i v případě doplňku stravy Mensicol, který byl vyvinut speciálně pro ženy.

Mensicol přináší látky podobné ženským hormonům

Mensicol je přípravek, který podporuje menstruační komfort žen. V jeho složení se nachází 2 přírodní látky. První z nich je inulín. Jedná se o jednu z nejvýznamnějších prebiotických látek. Inulín je vláknina rozpustná ve vodě, která dokáže harmonizovat trávicí systém. Hovoří se také o pozitivních účincích na imunitní systém.

Druhou látkou je Vitex agnus castus. Pod tímto názvem se skrývá bylina Drmek obecný, která je svými pozitivními účinky pro ženský organismus známa již po staletí. Drmek obsahuje velké množství flavonoidů. Jsou to látky, které se v lidském těle chovají podobně jako ženské hormony, právě v tom tkví síla přípravku Mensicol. Je určen pro menstruační komfort. Ocení ho ženy, které trápí nepravidelná či bolestivá menstruace. Vhodný je také pro ženy, které aktuálně prochází menopauzou a trápí je problémy spojené s klimakteriem jako je nadměrné pocení, silné bolesti apod.

Přípravek Mensicol není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Užívají se 2 tablety denně. Dobrá zpráva je, že přípravek neobsahuje lepek, cukr, konzervační látky ani barviva.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Koronavirus výrazně ovlivňuje přístup obézních lidí k jejich tělesné hmotnosti

Podle Světové zdravotnické organizace je Česká republika sedmou v žebříčku evropských zemí s nejobéznější populací. Tloustnutí navíc nyní nahrává i...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -