- Reklama -

Domy na klíč jsou stále více populární, ale volné pozemky ubývají. Neprošvihněte svoji šanci

Už jste četli?

Výroba plastů rozhodně není tak jednoduchá, jak by se mohlo zdát

O výrobě plastů jste už určitě někdy slyšeli. Všichni asi víte, že se vyrábí z ropy, a konkrétně...

Restaurace TOP Benecko, gurmánský zážitek a skvělá dovolená

Top restaurace Benecko, která se nachází mezi Vrchlabím a Jilemnicí nás nadchla již v momentě, kdy o ní...

Dialýza – aké sú možnosti jej liečby a aké sú medzi nimi rozdiely?

Dialýza patrí medzi metódy náhrady funkcie obličiek. Zdravé obličky odstraňujú z krvi odpadové látky a zbavujú telo...

Švýcarské zděné domy na klíč nebo kanadské dřevostavby na klíč s certifikátem jsou stále více oblíbené. Je proto hned několik důvodů. Jestli toužíte po vlastním bydlení, zkuste zapřemýšlet právě nad touto možností.

Dům na klíč = splněný sen

Domy na klíč jsou splněným snem o dokonalém bydlení. Snadno si řeknete, kde chcete mít jakou místnost, jaké mají mít rozměry a další detaily. Žádné kompromisy jako při výběru staršího domu na prodej. Stačí si pouze vybrat pozemek a následně převést svoji vizi do jasného plánu stavby.

Kvalitní materiály se zárukou

Na rodinné domy na klíč jsou používány kvalitní materiály, jako jsou například nízkoenergetické cihly Porotherm, které mají skvělé izolační vlastnosti a pomohou vám ušetřit značnou část finančních prostředků jinak vynaložených na topení a energie. Další důležitou věcí je pořádná střecha, kterou vám zaručí pravé pálené tašky Tondach. Na střešní krytinu je poskytována záruka až v neuvěřitelné době 33 let. Opěrná konstrukce domu je pojištěna desetiletou zárukou a na zbývající dům platí pojistná záruka v době 5 let.

Sleva až 200 000 korun

Kromě toho, že dobré pozemky mizí stále rychleji by mělo všechny zájemce o vlastní bydlení motivovat i to, že aktuálně mohou získat slevu ve výši až 200 000 korun na luxusní koupelnu Richter and Frenzl nebo podlahové topení do koupelny. Nízkoenergetické domy na klíč jsou skvělou příležitostí, jak si pořídit vlastní bydlení nebo chytře investovat peníze. Díky chytré hypotéce můžete každý měsíc platit splátku pouze ve výši průměrného měsíčního nájmu.

Na nic nečekejte a splňte si svůj sen o bydlení. S realizací plánu vám pomohou v kanceláři v Praze v obchodním centru Ocelářská nebo v Hradci Králové na Ulrichově náměstí.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Výroba plastů rozhodně není tak jednoduchá, jak by se mohlo zdát

O výrobě plastů jste už určitě někdy slyšeli. Všichni asi víte, že se vyrábí z ropy, a konkrétně...

Restaurace TOP Benecko, gurmánský zážitek a skvělá dovolená

Top restaurace Benecko, která se nachází mezi Vrchlabím a Jilemnicí nás nadchla již v momentě, kdy o ní nadšeně vyprávěla má kamarádka, která...

Dialýza – aké sú možnosti jej liečby a aké sú medzi nimi rozdiely?

Dialýza patrí medzi metódy náhrady funkcie obličiek. Zdravé obličky odstraňujú z krvi odpadové látky a zbavujú telo prebytočných tekutín. Obličky sú životne...

Září je stále o dětských hřištích a výletech

Letní prázdniny jsou sice za námi, ale vypadá to, že se i v září budeme moci těšit ze sluníčka, teplého počasí a...

Malé, ale velmi chutné

Pokud se zaměříme, na fazole mungo, tak se můžeme setkat i s názvem zelená sója. Možná to dělají její zelenkavé plody, které jsou...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -