- Reklama -

Špičkový držák monitoru F80 a jeho všestranné využití

Už jste četli?

Hledáte zajímavou investiční příležitost? Zkuste investovat do aut

Mezi zkušenými investory se říká, že každý by měl vkládat peníze do toho, čemu rozumí. Pokud se vyznáte ve...

Snadný přivýdělek i bez kvalifikace

Někdy nastanou takové situace, kdy si člověk nemůže dovolit pracovat na plný úvazek nebo dokonce ani na běžné brigádě....

Je možné získat půjčku i v případě záznamu v registru?

Mnoho lidí hledá způsob, jak získat hypotéku nebo úvěr i v případě, že je jejich jména zapsáno v registru dlužníků. A...

U počítače tráví většina z nás mnoho času. Dlouhé sezení a koukání do monitoru není pro naše tělo nijak prospěšné, a proto bychom měli co nejlépe uzpůsobit naše pracovní podmínky tomu, aby naše zdraví netrpělo. Je dobré brát v úvahu doporučení odborníků ohledně toho, v jaké výšce by měl být sedák židle, područní opěrky, deska stolu, klávesnice i monitor.

Pokud tyto pravidla dodržíme, nebude nás bolet za krkem, nebudou trpět naše záda, zápěstí a oči. Zkrátka když už pracujeme u stolu, tak co nejzdravěji. K tomu všemu nám pomohou i moderní držáky na monitory, které umožní nastavení zcela podle aktuální potřeby.

Každý ocení možnost s monitorem hýbat

Mít monitor na stále stejném místě je už dnes poněkud přežitek a rozhodně to není pro kancelářskou činnost nijak praktické. Kvalitní kancelářský držák umožní natáčení obrazovky nebo monitoru, sklápění i změnu výšky. Pokud budeme komunikovat s klienty nebo kolegy, není nic jednoduššího, než obrazovku směrem k nim otočit a ukázat jim vše potřebné. Jakmile změníme pozici u stolu, nebo si budeme chtít doma lehnout ke sledování filmu, nebude to žádný problém. Velmi praktický a multifunkční je stolní držák na monitory Fiber Mounts F80, novinka na našem trhu. Hodí se do domácností, firem, škol, úřadů i provozoven.

Skvělé funkce držáku F80

Stolní držák monitoru F80 umožní naklápění jak horizontální, tak vertikální, otáčení do stran, pohyb nahoru i dolu, má korekci roviny a praktický systém vedení kabeláže. Opomenout nesmíme ani pěkný design. Jeho konstrukce je velmi kvalitní a bytelná, hodí se tedy i do silně vytížených provozů, zjednodušeně řečeno, během dne jej můžete velmi často využívat a neutrpí, je k tomu určený. Nastavit se dá tuhost ovladatelnosti a manipuluje se s ním snadno i jednou rukou. Uchycení je možno buďto krajní nebo skrz desku stolu. Montáž zvládne každý trochu šikovný člověk.

Kde takový držák sehnat? V e-shopu www.drzakyastolky.cz mají kompletní nabídku stolních držáků na monitory a mezi nimi i F80.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Hledáte zajímavou investiční příležitost? Zkuste investovat do aut

Mezi zkušenými investory se říká, že každý by měl vkládat peníze do toho, čemu rozumí. Pokud se vyznáte ve...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -