- Reklama -

Zapomeňte na nudné potisky! Noste trička určená nejen pro geeky

Už jste četli?

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost...

Hledáte novou práci? Sledujte hodnocení firem

Hodnocení firem se stává důležitým ukazatelem na trhu práce. Už nestačí jen poskytnout lidem zdroj obživy. Dnes stále více...

Překročte svůj stín s tloustneme.cz

Na jejich cestě jim může pomoci nový edukační web tloustneme.cz. „Web přináší české veřejnosti informace připravené ve spolupráci se...

K nejčastěji nošeným módním kouskům patří trička s krátkým rukávem. Hodí se pro mnoho příležitostí, uplatní se v pánském, dámském i dětském šatníku. Módu je občas nutno trochu odlehčit, a proto jsou tak oblíbená vtipná trička. Kde je ale sehnat? V kamenných prodejnách bývá jejich nabídka žalostná, a i když je tu oděvů s nápisy spousta, až na výjimky neoplývají vtipem ani nápaditostí.

Zábavná trička už nemusíte objednávat ze zahraničí

Donedávna bylo nutné objednávat ze zahraničí, teď už ale nemusíte. Dámské a pánské trička s potiskem, který vás pobaví a zaujme, seženete na e-shopu Geekshirts.cz. Proč zrovna geekshirts? Víte, kdo je geek? Díky rozvoji informačních technologií vzniklo společenství lidí, které jim propadlo a téměř zasvětilo svůj život. Jak je poznáme? Hovoří téměř jen o informačních technologiích a někdy nám může připadat, že přišli z jiné planety. Ovšem geek může být i vtipný a zábavný. Důkazem může být i oblečení inspirované tímto geek světem.

Vyjádřete módou svůj názor

Prostřednictvím módy je možné vyjádřit své názory, přesvědčení, smysl pro humor nebo představit okolí svůj koníček. Trička nebo mikiny s geeky dokážou pobavit a zaujmout na první pohled. Možná by vás ani nenapadlo, jak může být móda inspirovaná na první pohled možná nepochopitelným světem sci-fi a informačních technologií trefná a zábavná. Někdy stačí obléknout jedno tričko a okolí na vás možná hned začne nahlížet trochu jinak. Na geekshirts máte obrovský výběr možností.

Trička a mikiny s potiskem ve výhodných akcích

Jaká trička a pánské mikiny s potiskem patří k nejoblíbenějším? Třeba ty s nápisy z filmů nebo seriálů, které vstoupily do dějin. Některé hlášky pochopí jen jejich zaručení příznivci, jiné snad úplně každý. Co byste řekli potisku: „Peníze nejsou. Všechno.“ Nebo „Jsem ateista, díky Bohu.“ Pro ty, kteří příliš nenarostli, bude skvělé triko s nápisem: „I’m not short, I’m Hobbit!“. Nákup vás bude bavit i díky neustálým výhodným akcím, například 1+1, 2+2, 3+3 nebo 5+5 zdarma.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -