- Reklama -

Vybíráte granule pro své čtyřnohé kamarády? Poradíme, jak na to

Už jste četli?

Snadný přivýdělek i bez kvalifikace

Někdy nastanou takové situace, kdy si člověk nemůže dovolit pracovat na plný úvazek nebo dokonce ani na běžné brigádě....

Je možné získat půjčku i v případě záznamu v registru?

Mnoho lidí hledá způsob, jak získat hypotéku nebo úvěr i v případě, že je jejich jména zapsáno v registru dlužníků. A...

Tepelné čerpadlo je oblíbeným vytápěcím systémem. Co mu hraje do karet?

Vytápět tak, abychom netopili “panu Bohu do oken” - to je cíl nejedné rodiny žijící v rodinném domečku na...

S příchodem nového člena rodiny – tentokrát čtyřnohého – je spojená celá řada starostí a povinností. Vedle vhodného vybavení byste měli vybrat granule, které budou vašemu pejskovi či kočičce složením vyhovovat. V supermarketech jsou k dostání levné granule pro psy i kočky, nicméně neobsahují téměř žádné maso a důležité živiny. V následujících řádcích vám prozradíme, jak vybrat správné krmivo pro vašeho zvířecího přítele.

Chovatelé psů i koček se jednoznačně shodují, že se vyplatí investovat do renomovaných značek. Kvalitní strava zajistí správný vývin kostí, dospělí jedinci dostanou potřebné vitamíny pro podporu imunity a senioři si pochutnají na granulích s obsahem látek pro lepší trávení.

Rozhodující jsou údaje na obalu

Pejsci si pochutnají spíše na buřtech a masu. Pokud sáhnete po kvalitních granulích, potom mlsný jazýček zvířete uspokojíte. Kvalitní krmivo pro psy se pozná už v okamžiku, kdy se podíváte na jeho obal. Jsou zde uvedené informace o výrobci, respektive o dovozci, a také podrobné složení.

Důležitou složkou je maso. Většina granulí má uvedené „maso a výrobky živočišného původu“, což může být také masokostní moučka. Kdežto prémiové krmivo pro psy má ve složení uvedený konkrétní druh masa. Stejné pravidlo platí u pojmu „obiloviny“. V případě obecného názvu se může jednat o kukuřičný šrot, který pejsci těžce stravují. Mnohem lepší náhradou za kukuřičný šrot je rýže.

Granule pro psy se rozdělují na několik kategorií podle velikosti plemene, stáří zvířete, zdravotního stavu a podobně.

Stejnou pozornost byste měli věnovat kočičím mazlíčkům. Granule pro kočky by měly také obsahovat hodnotné suroviny. Ať už chcete investovat do kvalitních granulí pro kočky nebo pro psy, dovolujeme si vám představit e-shop Mujmazlik.cz. Najdete zde krmivo, pamlsky, různé pomůcky a vybavení.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Snadný přivýdělek i bez kvalifikace

Někdy nastanou takové situace, kdy si člověk nemůže dovolit pracovat na plný úvazek nebo dokonce ani na běžné brigádě....
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -