- Reklama -

Z Prahy nad oblaka aneb kouzlo vyhlídkových letů vrtulníkem

Už jste četli?

Malé, ale velmi chutné

Pokud se zaměříme, na fazole mungo, tak se můžeme setkat i s názvem zelená sója. Možná to dělají...

Skladové haly zaplňují Česko

Potřebuje se vaše firma rozšířit o další sklady a hledá vhodné skladové prostory, které by byly blízko...

Franšízy, které prosperují i v době koronavirové krize

I když se mnohým podnikům v době koronavirové krize nedaří, i když se některé podniky doslova drží...
admin
+ěš

Toužíte po tom poznat svět z ptačí perspektivy? Může se vám to splnit a dokonce to není ani nikterak náročné.

Vyhlídkový let vrtulníkem – zážitek nad oblaky

Usednout do letadla můžete i po boku kvalifikovaného pilota, v jehož rukou se není nutné čehokoli obávat. Stačí se posadit a užít si jedinečný zážitek. Vyhlídkové lety vrtulníkem patří k nezapomenutelným okamžikům, které vám dovolí na chvíli odložit všechny „pozemské“ starosti a nechat se unášet naprostou volností.

Jednotlivé lety po vybraných trasách mohou trvat 30, 60 či 90 minut. Start je vždy na letišti v Praze Letňanech. Létá se lehkým čtyřmístným vrtulníkem Robinson R44. Ten svou konstrukcí vychází z menšího dvoumístného stroje Robinson R22.

Let vrtulníkem

Střední Čechy trochu jinak

Střední Čechy jsou nádhernou krajinou, v níž se nachází mnoho zajímavostí v podobě kulturních i technických památek. Díky vyhlídkovým letům máte možnost poznat místa známá i neznámá tak, jak to při běžném pohledu ze země nikdy není možné.

Lety nejsou omezené ročním obdobím, je možné je domluvit na libovolný termín. Vždy je ale potřeba počítat s vlivem počasí, vyhlídkový let potřebuje vhodné podmínky, které aktuální počasí v některých případech neumožní. Pak se standardně let přeloží na jiné možné datum.

Vzneste se do oblak

Vzhledem k tomu, že letoun je čtyřmístný, počítá se se dvěma nebo třemi pasažéry, přičemž z bezpečnostních důvodů by hmotnost každého z nich neměla přesáhnout 110 kg. Od počtu osob se pak odvíjí i výsledná cena za let. Do vyšší ceny za tento zážitek se nutně promítá především pořizovací cena stroje, vyšší náklady na jeho údržbu i na výcvik pilota.

Přesto se vyhlídkový let vrtulníkem zařadí k nezapomenutelným momentům, které by si neměl nechat ujít každý, koho fascinuje pohled na svět z výšky. Let lze zakoupit přímo pro sebe, samozřejmě jej ale také můžete věnovat někomu blízkému coby originální dárek k význačnému životnímu jubileu.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Malé, ale velmi chutné

Pokud se zaměříme, na fazole mungo, tak se můžeme setkat i s názvem zelená sója. Možná to dělají...

Skladové haly zaplňují Česko

Potřebuje se vaše firma rozšířit o další sklady a hledá vhodné skladové prostory, které by byly blízko sídlu společnosti? Nebo snad hledáte...

Franšízy, které prosperují i v době koronavirové krize

I když se mnohým podnikům v době koronavirové krize nedaří, i když se některé podniky doslova drží na vlásku, jiné společnosti poměrně...

Jsou mobilní aplikace skutečně příležitostí k růstu?

V posledních letech rapidně přibývá mobilních aplikací. Oslovují se například odborníci ze společnosti APPKEE, kteří vytvoří mobilní aplikaci na míru jak pro...

Co všechno promyslet před koupí papouška

Je vám doma smutno, proto vážně přemýšlíte o koupi nějakého živého společníka? Po psovi však netoužíte, raději byste to zkusili s chovem...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -