- Reklama -

Reklamní dárky jsou ideálním benefitem pro vaše zaměstnance

Už jste četli?

Akutní půjčka, kterou můžete využít naprosto na cokoliv

Malý úvěr, jenž bude sjednaný během příštích několika minut? Přesně to je možné v online světě!

Let vrtulníkem

Vyhlídkové lety vrtulníkem přináší několik předností pro každého z nás, podívat se můžete na vaše oblíbená místa, na...

Pánský náramek – dárek šitý na míru

Milé dámy, hledáte dárek pro svého přítele, manžela či jinou blízkou osobu mužského pohlaví? Máme tu jedno...

Kvalitní zaměstnanci jsou pro firmu jeden z nejdůležitějších předpokladů úspěchu. Proto si je musí hýčkat a odměňovat tak, aby neodcházeli do jiných společností. Reklamní dárky dají zaměstnancům najevo, že si jich vážíte.

V dnešní době existuje již celá škála benefitů ke mzdě pro zaměstnance. Počínaje dovolenou navíc, přes poukázky, možnost vzdělávání a další možnosti. Vztah mezi zaměstnanci a společností ale utuží i fyzický reklamní dárek. Takový, který si budou moci odnést domů, kde jim bude dělat radost.

Reklamní dárky pro volný čas

Skvělou možností jsou reklamní dárky, které obohatí volný čas vašich zaměstnanců. V zimě může jít například o potřeby pro fitness či jiné vnitřní sporty. V létě se možnosti značně rozšíří o vybavení na pláž, turistiku či sportovní vybavení. Reklamní dárky zpříjemní pobyt na sluníčku i jiné způsoby relaxace.

Reklamní dárky pro zdraví

Zdraví je to nejcennější a jeho podpora je proto více než vítaná. Vašim zaměstnancům můžete darovat celou škálu zdravotních a kosmetických pomůcek, například praktické cestovní lékárničky, které jsou lehké a ochrání zdraví vašich pracovníků i na túrách.

Darujte reklamní elektroniku

Velkou radost udělá vašim zaměstnancům reklamní elektronika. Velmi oblíbené reklamní dárky jsou USB disky s různou kapacitou, na nichž může být vytištěno logo společnosti. Druhou ceněnou kategorií jsou reklamní powerbanky, které mohou mít i opravdu vysokou kapacitu a postačí tak na dobití několika smartfonů. Tím však možnosti reklamních dárků zdaleka nekončí, darovat můžete například speciální podvodní fotoaparáty, reproduktory, kamery, fitness náramky a mnoho dalšího.

Kontaktujte společnost Propaq, která vytváří reklamní dárky na míru. Její specialisté vám pomohou vybrat ideální variantu pro vaše zaměstnance.

 

 

 

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Akutní půjčka, kterou můžete využít naprosto na cokoliv

Malý úvěr, jenž bude sjednaný během příštích několika minut? Přesně to je možné v online světě!

Let vrtulníkem

Vyhlídkové lety vrtulníkem přináší několik předností pro každého z nás, podívat se můžete na vaše oblíbená místa, na váš domov z výšky nebo...

Pánský náramek – dárek šitý na míru

Milé dámy, hledáte dárek pro svého přítele, manžela či jinou blízkou osobu mužského pohlaví? Máme tu jedno řešení, které potěší nejednoho chlapa....

Mini fotopast aneb spolehlivý strážce rekreačních chat

Svou chatu máte rádi, jezdíte na ní pravidelně během sezony užívat si víkendy nebo jiné dny pracovního klidu. Nejen v dnešní době je...

Lidská odpovědnost nezná hranice

Čím se člověk liší od zvířete? Žádný strach, nepíšeme pro vás novou encyklopedii, nýbrž cílíme pouze jediným směrem. Člověk je schopen citů, emocí, lásky...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -