- Reklama -

Půjčka bez doložení příjmu

Už jste četli?

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost...

Hledáte novou práci? Sledujte hodnocení firem

Hodnocení firem se stává důležitým ukazatelem na trhu práce. Už nestačí jen poskytnout lidem zdroj obživy. Dnes stále více...

Překročte svůj stín s tloustneme.cz

Na jejich cestě jim může pomoci nový edukační web tloustneme.cz. „Web přináší české veřejnosti informace připravené ve spolupráci se...

Někdy je prostě potřeba si půjčit, peníze v rodinné kase neleží jen tak a často dojdou kvůli nějakým nepředvídatelným výdajům. A pokud finanční toky vyschnou a výplata je třeba týden daleko, je nutné řešit všechno trochu jinak. Půjčka bez doložení příjmu od AB Půjčky ®  je skvělé řešení, na něž se lze maximálně spolehnout. Férově, jednoduše a bez rizika!

Splatnost si lze nastavit libovolně mezi dvacet kalendářních dnů a dva roky, není třeba ručitel ani zdlouhavé papírování, prostě bez doložení příjmu a složité administrativy, která všechny zúčastněné strany vlastně jen nesmírně zatěžuje. Tohle však bude záležitost, jež nezabere celé odpoledne. Ba spíše naopak, vše potrvá doslova a do písmene jen pár minut!

Půjčka bez doložení příjmu nabízí možnost požádat o finanční sumu v rozmezí 5 a 25 tisíc korun. Díky tomu, že nemusíte poskytovat výpis z účtu kvůli příjmům a odpadá i spoustu dalších jinde povinných položek, je tento úvěr vhodný i pro penzisty, studenty či například i dočasně nezaměstnané, kteří prostě životně potřebují překlenovací úvěr pro svou nepříjemnou životní situaci.

Postačí vyplnit krátký kontaktní formulář, kde uvedete jen naprosté minimum údajů. Nutné jsou totiž jen údaje kontaktní – jméno, příjmení, adresa trvalého bydliště a email, popřípadě telefon. To je vše, stačí odeslat a půjčka se vyřeší online formou. Žádné nahlížení do registrů nebo podpis směnek, díky půjčce bez doložení příjmu lze snadno a účelně vyřešit krátkodobý nedostatek financí v rodinné kase. Není třeba chodit do banky, vždyť to je docela zbytečné! Prosedět zde celé odpoledne a ještě platit vysoké úroky. Navíc se půjčky dočká prakticky každý, podmínky pro její schválení jsou naprosto minimální. Vlastně postačí mít jen vlastní účet v bance, trvalé bydliště v ČR a klíčová je též plnoletost, zákon půjčovat lidem pod osmnáct let touto cestou neumožní.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -