- Reklama -

Prodej obrazů v centru Prahy

Už jste četli?

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost...

Hledáte novou práci? Sledujte hodnocení firem

Hodnocení firem se stává důležitým ukazatelem na trhu práce. Už nestačí jen poskytnout lidem zdroj obživy. Dnes stále více...

Překročte svůj stín s tloustneme.cz

Na jejich cestě jim může pomoci nový edukační web tloustneme.cz. „Web přináší české veřejnosti informace připravené ve spolupráci se...

Při internetovém prodeji nebo přímo v galerii si můžete zakoupit umělecké obrazy, ale také je prodat. Nabídnout můžete  malované obrazy do bytu i galerie, obrazy nejen českých malířů, obrazy na stěnu, žádané jsou akvarely, olej na plátně, perokresby a další.


Prodej obrazů umožňuje současným českým výtvarníkům prosadit se a zviditelnit, zároveň čerstvým absolventům akademie i vysokých uměleckých škol prorazit do světa již známých a oblíbených umělců. Prodej obrazů nabízí často také unikátní velkoformátová umělecká díla různých výtvarných technik.


Jak probíhá prodej obrazů


Prodej obrazů probíhá několika způsoby, nejjednodušším je vybrat si obraz v online galerii, nebo se rovnou osobně vydat do některé z galerií, která právě prodej obrazů uskutečňuje. Moderní obrazy i jiná umělecká díla si můžete koupit či prodat i prostřednictvím aukcí nebo na vernisážích.

Prodej obrazů nabízí příležitost zakoupit sobě či svým blízkým originální dárek, stačí se zaměřit na jejich konkrétní vkus či styl vybavení domácnosti, a pořídit jim tak obraz na stěnu, který přesně zapadne do jejich stylu i způsobu života. Je často velmi těžké vybrat jediný z mnoha motivů a druhů obrazů, zaměřte se vždy na své pocity a dojmy, které obraz vyzařuje, jistě se vám podaří vybrat ten pravý. Zútulněte si svůj byt například zajímavým portrétem,  tajemným zátiším, či malebnou krajinou. Obrazy jsou dnes krásným a estetickým doplňkem každé domácnosti.

Galerie Kodl

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -