- Reklama -

Moderní doba si žádá moderní oblečení

Už jste četli?

Září je stále o dětských hřištích a výletech

Letní prázdniny jsou sice za námi, ale vypadá to, že se i v září budeme moci těšit...

Malé, ale velmi chutné

Pokud se zaměříme, na fazole mungo, tak se můžeme setkat i s názvem zelená sója. Možná to dělají...

Skladové haly zaplňují Česko

Potřebuje se vaše firma rozšířit o další sklady a hledá vhodné skladové prostory, které by byly blízko...

 

Jste starší generace? Pokud ano, jistě si ještě vzpomínáte na dobu, která byla spojena pouze s velmi omezeným výběrem konkrétního oblečení. Tato doba je naštěstí pro mnoho z nás dávno pryč. A to znamená možnost vybrat si z celé řady dalších zajímavých módních kousků, o kterých můžeme říci, že zaručeně nezklamou. Obvykle jsou dílem i špičkových módních návrhářů z celého světa. A právě mísení jejich stylů, ale i celkového kulturního vlivu má jistě vliv i na to, že máme z čeho vybírat.

Podívejme se na nové typy bot

V minulosti to byly jenom v podstatě klasické boty, které byly kombinovány s kozačkami. To byl výběr spojený s obuví na zimu, jaro a podzim. Pokud šlo o letní období, byly to buď pantofle, nebo sandále. Dnes je situace zcela jiná a výběr hlavně letní obuvi je více než široký. A my vám přinášíme jeden velmi zajímavý příklad. Tím jsou baleríny Tamaris, které by měly být samozřejmostí pro každou ženu, která chce vypadat dokonale. Tento typ obuvi je spojený s jednoduchostí, ale přitom i s pohodlností a prodyšností, stejně jako se skvělým vzhledem. Nechybí ale ani jistota opravdu bohatého výběru. A to proto, že pro mnoho žen se právě tento typ bot řadí mezi možnost číslo jedna.

Důraz na zajímavé kombinace materiálů

Ano, i tato cesta je hitem posledních několika let. I když si mnozí myslí, že v souvislosti s výběrem materiálů to jsou jenom ty moderní, průmyslově vyráběné, není tomu tak. Je sice pravdou, že různé imitace kůže, nebo obuv vyráběná z plastu je také hitem. Mnoho obuvnických společností i výrobců se ale opět vrací k tolik využívaným přírodním materiálům. Třeba takové boty Rieker toho mohou být jasným příkladem. A jaký materiál je v tomto směru nejpoužívanější? Je to určitě kůže, která splní jak požadavky na moderní a zajímavý vzhled, tak samozřejmě splní také požadavky na celkovou kvalitu. A s tou jde ruku v ruce i dlouhá životnost.

Zapomínat nesmíme ani na různé funkční vlastnosti, které mohou být spojeny s odolností vůči vodě, stejně jako to mohou být vlastnosti spojené třeba s dlouhou životností. I to je cesta, kterou jde dnes nejenom obuvnický průmysl. Odolnost vůči vodě dnes například nabídnou i různé bundy nebo kalhoty. A to nejenom ty, které jsou určené spíše do přírody.

Odvážné barevné kombinace se neztratí

Při výčtu toho, jak jsou aktuální možnosti zajímavé, nesmíme zapomínat také na barevné kombinace. Zapomeňte na nudu, šeď, nebo jednotvárnost. V podstatě lze říci, že každý kus může být i svým originálem. Skvěle to potvrzuje Desigual oblečení, které v tomto ohledu doslova vyčnívá. Pokud nechcete jít s davem, zaručeně vás uchvátí. A díky čemu? Dominuje především:

  • Zajímavé provedení připomínající batiku
  • Snaha o kombinace co největšího počtu barev
  • Bohatý výběr různých typů oblečení

A co dodat na závěr? Že si doba žádá nejenom moderní oblečení, ale že si žádá i to, abychom ho moderní cestou také kupovali. A to nejlépe v pohodlí domova, online.

Předchozí článekNová omítka raz dva
Další článekProdej obrazů v centru Prahy
- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Září je stále o dětských hřištích a výletech

Letní prázdniny jsou sice za námi, ale vypadá to, že se i v září budeme moci těšit...

Malé, ale velmi chutné

Pokud se zaměříme, na fazole mungo, tak se můžeme setkat i s názvem zelená sója. Možná to dělají její zelenkavé plody, které jsou...

Skladové haly zaplňují Česko

Potřebuje se vaše firma rozšířit o další sklady a hledá vhodné skladové prostory, které by byly blízko sídlu společnosti? Nebo snad hledáte...

Franšízy, které prosperují i v době koronavirové krize

I když se mnohým podnikům v době koronavirové krize nedaří, i když se některé podniky doslova drží na vlásku, jiné společnosti poměrně...

Jsou mobilní aplikace skutečně příležitostí k růstu?

V posledních letech rapidně přibývá mobilních aplikací. Oslovují se například odborníci ze společnosti APPKEE, kteří vytvoří mobilní aplikaci na míru jak pro...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -