- Reklama -

Objevte lahodnou chuť a prospěšnost zákysu!

Už jste četli?

Malé, ale velmi chutné

Pokud se zaměříme, na fazole mungo, tak se můžeme setkat i s názvem zelená sója. Možná to dělají...

Skladové haly zaplňují Česko

Potřebuje se vaše firma rozšířit o další sklady a hledá vhodné skladové prostory, které by byly blízko...

Franšízy, které prosperují i v době koronavirové krize

I když se mnohým podnikům v době koronavirové krize nedaří, i když se některé podniky doslova drží...

Zákys je tradiční česká lahůdka, která by se měla objevit i ve vašem jídelníčku. Díky složení propívá zdraví a jeho lahodná chuť vám určitě zpříjemní den. Pochutnají si děti i dospěláci! Jaké varianty jsou k mání a proč se právě zákys stává stále populárnějším nápojem?

Tradiční výroba je zárukou kvality!

Zákys není ani mléko ani jogurt, jeho konzistence se nachází někde mezi. Jedná se o nápoj, jehož základem je kvalitní plnotučné pasterované mléko a mléčná kultura. Pro lahodnější chuť se do zákysu přidává ještě ovoce. Spojení mírně nakyslé chuti a sladkého ovoce je úžasná a co je hlavní – zdraví prospěšná.

Tradiční zákys vyrábí česká společnost Agro-la spol. s r. o. v Jindřichově Hradci od roku 1993. Při výrobě se drží tradičních postupů a právě díky tomu si její zákysy zachovávají atraktivní chuť. Zákys vyrábí ze surovin od prověřených dodavatelů a plní je do skleněných lahví. Skleněná láhev není jen designovou záležitostí. Právě ona je zárukou úspěchu. Ve skle totiž zdravé zákysy dozrávají a získávají svou specifickou chuť.

Dávka zdraví

Zákysy jsou výjimečné vysokým obsahem vápníku. Tento prvek je důležitý pro zdraví kostí, zubů, podporuje správnou činnost srdce, nervů a také pozitivně ovlivňuje činnost svalů. V jednom zákysu Agro-la (330 g) se nachází 125 mg vápníku, což je (15,6% DDD).

Zákys dále obsahuje bílkoviny (2,9 g), které jsou nezbytné pro správné fungování lidského organismu, protože se významně podílí například na činnosti hormonů a jsou důležité pro imunitní systém.

Variace báječných chutí

Agro-la nabízí zdravé zákysy ve skle ve 4 variantách: Neochucený přírodní, s černým rybízem, meruňkový a jahodový. Který ochutnáte vy?

Všechny zákysy agrola najdete v sortimentu obchodů Globus, Tesco a Albert. Pokud budete mít cestu do Jindřichova Hradce, zastavte se v podnikové prodejně. Zde koupíte zákysy za nejlepší cenu.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Malé, ale velmi chutné

Pokud se zaměříme, na fazole mungo, tak se můžeme setkat i s názvem zelená sója. Možná to dělají...

Skladové haly zaplňují Česko

Potřebuje se vaše firma rozšířit o další sklady a hledá vhodné skladové prostory, které by byly blízko sídlu společnosti? Nebo snad hledáte...

Franšízy, které prosperují i v době koronavirové krize

I když se mnohým podnikům v době koronavirové krize nedaří, i když se některé podniky doslova drží na vlásku, jiné společnosti poměrně...

Jsou mobilní aplikace skutečně příležitostí k růstu?

V posledních letech rapidně přibývá mobilních aplikací. Oslovují se například odborníci ze společnosti APPKEE, kteří vytvoří mobilní aplikaci na míru jak pro...

Co všechno promyslet před koupí papouška

Je vám doma smutno, proto vážně přemýšlíte o koupi nějakého živého společníka? Po psovi však netoužíte, raději byste to zkusili s chovem...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -