- Reklama -

Milovníci kvalitních ryb pozor – tohoto tuňáka musíte ochutnat!

Už jste četli?

Koronavirus výrazně ovlivňuje přístup obézních lidí k jejich tělesné hmotnosti

Podle Světové zdravotnické organizace je Česká republika sedmou v žebříčku evropských zemí s nejobéznější populací. Tloustnutí navíc nyní nahrává i...

Tlmivka – funkcia a využitie

O tomto malom "čude" ste už určite počuli. Ale čo to vlastne je? Aké má funkcie a, kde sa...

S čím jsou Češi na pracovištích nejvíce spokojeni?

Jsou nebo nejsou zaměstnanci ve své práci spokojení? Tím se dlouhé roky zabývá nejeden průzkum. Odpovědi však nemusíte získávat...

Abyste koupili v českých obchodech opravdu kvalitní rybu, musíte se hodně snažit. Obvykle narazíte na vysokou cenu za rybu nevalné kvality. Nemusí to tak být. Máme pro vás tip na opravdovou lahůdku – ochutnejte filety z nejlepších kousků masa bílého tuňáka! Proč a kde tuto pochoutku koupíte?

Tuňák na stůl patří!

Filety z tuňáka rozhodně nepatří jen na stůl gurmánů. Toto rybí maso se může pochlubit vysokým obsahem bílkovin a naopak nízkým obsahem tuku. Je také zdrojem cenných minerálních látek jako je draslík, zinek či jód a obsahuje i několik vitamínů. V největším procentu jsou zastoupeny vitamíny A, B a E. Díky tomu maso z bílého tuňáka patří na jídelníček všech, kterým záleží na zdravé výživě. Maso z tuňáka obsahuje jen minimum sacharidů, proto je doporučováno i při dietách.

Lahůdka od Vicente Marino

Naším tipem je Bílý tuňák v olivovém oleji od španělské tradiční společnosti Vicente Marino. Značka se chlubí více než stoletou historií v oblasti lovu a konzervace ryb.

Proč chutná skvěle?

Za skvělou chutí stojí samotný způsob lovu a tradiční výroba. Tuňáci jsou chytáni na udici a poté je jejich maso vařeno se solí dle tradičního a přísně střeženého receptu. Díky tomu si filety zachovají nezaměnitelně jemnou chuť. Filety se po uvaření ručně oloupou a naskládají do sklenic. Následuje zalití prvotřídním olivovým olejem. Takto upravené maso si zachovává nejen skvělou chuť, ale i pevnost. Filety jsou bílé bez tmavých částí. Bílý tuňák v olivovém oleji od Vicente Marino neobsahuje lepek! Vychutnat si ho mohou i lidé trpící celiakií.

Bílý tuňák Vicente Marino v balení 225 g (po odkapání váží 160 g) koupíte v obchodě www.foodparadise.cz.

Jak si ho vychutnáte nejlépe?

Filety se báječně doplňují jen s čerstvým bílým pečivem, pokud přidáte kapary, zažijete symfonii chutí. Hodí se také do salátů a k těstovinám.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Koronavirus výrazně ovlivňuje přístup obézních lidí k jejich tělesné hmotnosti

Podle Světové zdravotnické organizace je Česká republika sedmou v žebříčku evropských zemí s nejobéznější populací. Tloustnutí navíc nyní nahrává i...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -