- Reklama -

Jak naše služby fungují a co si k tomu musíte připravit?

Už jste četli?

Hledáte zajímavou investiční příležitost? Zkuste investovat do aut

Mezi zkušenými investory se říká, že každý by měl vkládat peníze do toho, čemu rozumí. Pokud se vyznáte ve...

Snadný přivýdělek i bez kvalifikace

Někdy nastanou takové situace, kdy si člověk nemůže dovolit pracovat na plný úvazek nebo dokonce ani na běžné brigádě....

Je možné získat půjčku i v případě záznamu v registru?

Mnoho lidí hledá způsob, jak získat hypotéku nebo úvěr i v případě, že je jejich jména zapsáno v registru dlužníků. A...
admin
+ěš

Určitě je třeba vědět, co si k nám sebou budete muset vzít, abychom spolupráci ohledně autozastavárny Praha mohli uskutečnit. Kompletní přehled všech potřebných informací získáte na našich internetových stránkách, anebo dokonce i po telefonu. Smlouva je uzavírána s vlastníkem vozidla, ale samozřejmě chápeme, že ne vždy je vozidlo registrováno přímo na toho, kdo vozidlo užívá, takže pokud přijede zplnomocněný řidič vlastníkem vozidla, i tak jsme schopni vzít auto do zástavy Brno či auto do zástavy Praha. V případě registrace vozidla na společnost jednáme s jednatelem společnosti, jak již bylo zmíněno výše. Smlouva u nás trvá po dobu 4 týdnů, ostatně takto koncipováno to mívají i ostatní zastavárny aut Praha, poté se za poplatek buď smlouva prodlouží, anebo vám vyplatíme smlouvu kompletně celou.

Nezapomeňte doma…

K tomu, aby mohla být naše smlouva a spolupráce jako taková uskutečněna, potřebujete samozřejmě také samotné vozidlo, doklad totožnosti, a to buď občanský průkaz, nebo pas, dále také platné povinné ručení, platný technický průkaz a dále samozřejmě dle individuální domluvy. Umíme v oboru opravdu takzvaně chodit, takže nejen, že si poradíme s půjčkou ručenou autem, ale třeba i s půjčkou se zástavou auta.

A co dále nabízíme jako top dodavatel?

Jako autozastavárna vám nabízíme celou řadu služeb, a to samozřejmě včetně profinancování vozidla, dále se řídíme pravidly jako je rychlé a ochotné jednání, ochota vstřícné jednání, odborně školený personál, maximálně se vám snažíme přizpůsobit, takže výběr místa a času necháme plně na vás. Dále si buďte jistí, že vozidlo můžete i nadále využívat. Tak co, změnili jste názor a už se nebojíte dát auto do zástavy Brno? Jsme tu pro vás a světem autozastavárny vás rádi, ochotně a odborně provedeme.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Hledáte zajímavou investiční příležitost? Zkuste investovat do aut

Mezi zkušenými investory se říká, že každý by měl vkládat peníze do toho, čemu rozumí. Pokud se vyznáte ve...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -