- Reklama -

Kvalitní uzeniny a maso stojí za investici

Už jste četli?

Hledáte zajímavou investiční příležitost? Zkuste investovat do aut

Mezi zkušenými investory se říká, že každý by měl vkládat peníze do toho, čemu rozumí. Pokud se vyznáte ve...

Snadný přivýdělek i bez kvalifikace

Někdy nastanou takové situace, kdy si člověk nemůže dovolit pracovat na plný úvazek nebo dokonce ani na běžné brigádě....

Je možné získat půjčku i v případě záznamu v registru?

Mnoho lidí hledá způsob, jak získat hypotéku nebo úvěr i v případě, že je jejich jména zapsáno v registru dlužníků. A...

Pokud nejste vegetariáni nebo vegani, určitě nepohrdnete kvalitním kouskem masa nebo uzeninou. Neuspokojuje vás nabídka v běžných obchodech? Pak se není čemu divit. Někdy zůstává rozum stát nad tím, jak se lidé honí za co nejnižší cenou masa na úkor jeho kvality a dobrého původu. Praví gurmáni ale dají přednost kvalitě před kvantitou, vyhledávají ty nejlepší suroviny a potraviny.

Vyzkoušejte pochoutky z Tyrolska

Kde nakupovat? Exkluzivní nabídku najdete na Foodparadise.cz. Tento e-shop se zaměřuje na delikatesy z Itálie od vyhlášených výrobců. Nechte se zlákat chutí a vůní různých dobrot, mezi kterými nechybí Metzgerei MAIR, nevšední uzeniny z Jižního Tyrolska. Tato firma vyrábí lokální produkty ze surovin od místních farmářů a funguje již od roku 1954. Maso, ze kterého uzeniny vznikají, je té nejvyšší kvality, což se ve výsledku rozhodně projeví. Bez kvalitní vstupní suroviny totiž lahůdku nevytvoříte.

Výroba kvalitních uzenin v několika krocích

Jaký je postup výroby tradičních tyrolských uzenin? Maso je osoleno a dochuceno, nikoliv pomocí nějakých umělých dochucovadel, ale bylinkami. Poté se suší na čerstvém horském vzduchu nebo udí na bukovém dřevě, díky čemuž získá nezaměnitelnou chuť a aroma. Produkty Metzgerei MAIR jsou k dispozici jen v určitém menším množství, což je pochopitelné, nejde o žádnou velkovýrobu a suroviny jsou omezeně dostupné. Proto si nabídku nenechte ujít a zaujme-li vás nějaká dobrota, určitě si ji objednejte, protože brzy už v nabídce být jen tak nemusí. Hodí se nejlépe jako předkrmy a studené chody.

Jaké masové speciality od této firmy můžete na Foodparadise koupit?

Tradiční pancetta je tyrolská slanina uzená na bukovém dřevě a uleželá dva měsíce na čerstvém vzduchu. Uzená krkovice je oceňovanou specialitou podle starodávné receptury. Tyrolský špek zakoupíte ve variantě s tukem i bez tuku z libového masa, je jen málo solený a lehce vyuzený, takže se nemusíte bát o svou linii. Nabídka je bohatá na nejrůznější salámy z netradičního masa. Už jste ochutnali salám z kamzíka, jelena, srnky nebo divočáka? Máte jedinečnou možnost. Specialitou Jižního Tyrolska jsou pak klobásky z hovězího a vepřového masa autentické chuti. Taková klobása bude zaručeně jedinečným zážitkem pro vaše chuťové pohárky, a to lze ostatně říct o všech ostatních produktech na Foodparadise.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Hledáte zajímavou investiční příležitost? Zkuste investovat do aut

Mezi zkušenými investory se říká, že každý by měl vkládat peníze do toho, čemu rozumí. Pokud se vyznáte ve...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -