- Reklama -

Kvalitní granule pro dlouhý a spokojený život vaší kočky

Už jste četli?

Hledáte zajímavou investiční příležitost? Zkuste investovat do aut

Mezi zkušenými investory se říká, že každý by měl vkládat peníze do toho, čemu rozumí. Pokud se vyznáte ve...

Snadný přivýdělek i bez kvalifikace

Někdy nastanou takové situace, kdy si člověk nemůže dovolit pracovat na plný úvazek nebo dokonce ani na běžné brigádě....

Je možné získat půjčku i v případě záznamu v registru?

Mnoho lidí hledá způsob, jak získat hypotéku nebo úvěr i v případě, že je jejich jména zapsáno v registru dlužníků. A...

Strava ovlivňuje zdraví, délku života a odolnost organismu proti nemocem. Platí to i u koček a proto rozhodně není jedno, jaké granule kupujete. Kvalitní krmivo pro kočky je základem pro zdravý a spokojený život vašeho domácího mazlíčka. Dbejte proto při výběru na kvalitu a sledujte důležité parametry. Jakou značku granulí zvolit a kde výhodně kvalitní granule po kočky pořídit? To se dozvíte v tomto článku.

Obsah kvalitních surovin a správný poměr živin

Důležitým parametrem při výběru krmiva pro kočky by měly být suroviny, ze kterých je vyrobeno. Ideálně by se mělo jednat o suroviny z čerstvých přírodních zdrojů. Dále by granule pro kočky měly obsahovat zdroje vitamínů a minerálů. U kvalitních krmiv, jako jsou například granule pro kočky Acana je kladen velký důraz na optimální poměr bílkovin, sacharidů a tuků. Vhodné krmivo by mělo obsahovat hlavně vysoké množství kvalitních bílkovin, zdravé tuky a ideálně co nejnižší procento sacharidů, které by navíc neměly pocházet z obilovin. Protože, jak je známo, kočky jakožto šelmy se obilím opravdu neživí.

Chemické konzervanty a umělá barviva nejsou vhodná

Kvalitní krmiva pro kočky značky Orijen se pyšní tím, že neobsahují žádné přidané chemické konzervační látky ani barviva. Jedná se tak o přírodní granule, které kočkám dodají potřebné živiny, vitamíny i minerály bez toho, aby zatížily jejich trávicí soustavu nebo poškozovaly jejich zdraví. Dejte proto na dobrou značku a zvolte kvalitní krmivo, díky kterému bude vaše kočička spokojená a zdravá.

Kvalitní granule pořídíte jednoduše na internetu

Objednejte granule z pohodlí domova pomocí několika kliknutí na internetovém obchodě. Například internetový obchod ZVEROS.CZ nabízí pouze kvalitní krmiva, neleznete zde značky,  jako jsou Carnilove, Meaowing Heads, Acana nebo Annamaet. Ceny jsou více než přívětivé a jistě oceníte i dopravu přímo k vám domů, která je po celém území České republiky zadarmo a navíc do 24 hodin od objednávky. Pokud jste z Brna, jistě oceníte, že váš balíček budete mít doma ještě v den objednání.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Hledáte zajímavou investiční příležitost? Zkuste investovat do aut

Mezi zkušenými investory se říká, že každý by měl vkládat peníze do toho, čemu rozumí. Pokud se vyznáte ve...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -