- Reklama -

Jak nosit baleríny vkusně a bez bolesti

Už jste četli?

Malé, ale velmi chutné

Pokud se zaměříme, na fazole mungo, tak se můžeme setkat i s názvem zelená sója. Možná to dělají...

Skladové haly zaplňují Česko

Potřebuje se vaše firma rozšířit o další sklady a hledá vhodné skladové prostory, které by byly blízko...

Franšízy, které prosperují i v době koronavirové krize

I když se mnohým podnikům v době koronavirové krize nedaří, i když se některé podniky doslova drží...

 

Stojíte v obuvi, hledáte univerzální a pohodlnou obuv? Boty, ve kterých můžete jít ráno do práce, odpoledne na nákupy a večer na skleničku vína se svým milovaným? Rozhodně potřebujete baleríny.

Ženskost a pohodlí

Pokud patříte k ženám, kterým byla dopřána sexy štíhlá a vysoká postava, nebojte se klasických plochých balerín. Potřebujete-li získat pár centimetrů navíc, zvolte baleríny na klínku nebo nízkém podpatku. Kromě výšky se vám, jako bonus, dostane i štíhlých vytvarovaných lýtek. A nemusí se jich bát ani ženy s nějakým tím kilem navíc.

Co k nim na sebe

Jak jistě víte, baleríny vypadají skvěle ke každému typu oblečení. Jen byste se měla vyhnout příliš dlouhým a širokým kalhotám. Úžasně vypadají baleríny v kombinaci s úzkými džínsy nebo legínami, zvláště pokud máte nohy gazelí. Přepadne-li vás romantická nálada, vezměte si vaše oblíbené šaty a k nim baleríny Tamaris. Zvláště v létě to bude váš oblíbený outfit.

Potřebujete-li si opticky přidat na výšce, oblečte si k balerínám sukni ve tvaru A, nebo sukni tužkovitého tvaru a uvidíte, jak „vyrostete“.

Baleríny můžete nosit i k vašemu pracovnímu dress codu. Stačí, když si pořídíte jeden pár v neutrální barvě bez zbytečných přízdob a máte po problému. Pokud rádi zkoušíte něco nového, tak by rozhodně neměla přehlížet baleríny Melissa, které jsou opravdu originální a zajisté Vás zaujmou.

Vybírejte pečlivě

V rámci zachování zdraví a pohodlí vašich nohou, byste měla vybírat baleríny s oporou pro příčnou klenbu. Při dlouhodobém nošení úplně plochých bot by vás mohly začít pekelně bolet vaše chodidla. A myslete i na vaše prsty. Vhodnější bude rozhodně obuv, ve kterých se nebudou muset mačkat k sobě.

Některé ženy trápí po několika dnech nošení zápach, jelikož se nejen baleríny Mel nosí většinou na bosou nohu. Opět se tomu můžete vyhnout. Kupte si boty z přírodních materiálů, které omezují pocení. Pokud by to nestačilo, pořiďte si speciální ortopedické vložky nebo stélky s ionty stříbra.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Malé, ale velmi chutné

Pokud se zaměříme, na fazole mungo, tak se můžeme setkat i s názvem zelená sója. Možná to dělají...

Skladové haly zaplňují Česko

Potřebuje se vaše firma rozšířit o další sklady a hledá vhodné skladové prostory, které by byly blízko sídlu společnosti? Nebo snad hledáte...

Franšízy, které prosperují i v době koronavirové krize

I když se mnohým podnikům v době koronavirové krize nedaří, i když se některé podniky doslova drží na vlásku, jiné společnosti poměrně...

Jsou mobilní aplikace skutečně příležitostí k růstu?

V posledních letech rapidně přibývá mobilních aplikací. Oslovují se například odborníci ze společnosti APPKEE, kteří vytvoří mobilní aplikaci na míru jak pro...

Co všechno promyslet před koupí papouška

Je vám doma smutno, proto vážně přemýšlíte o koupi nějakého živého společníka? Po psovi však netoužíte, raději byste to zkusili s chovem...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -