- Reklama -

Jak nosit baleríny vkusně a bez bolesti

Už jste četli?

Akutní půjčka, kterou můžete využít naprosto na cokoliv

Malý úvěr, jenž bude sjednaný během příštích několika minut? Přesně to je možné v online světě!

Let vrtulníkem

Vyhlídkové lety vrtulníkem přináší několik předností pro každého z nás, podívat se můžete na vaše oblíbená místa, na...

Pánský náramek – dárek šitý na míru

Milé dámy, hledáte dárek pro svého přítele, manžela či jinou blízkou osobu mužského pohlaví? Máme tu jedno...

 

Stojíte v obuvi, hledáte univerzální a pohodlnou obuv? Boty, ve kterých můžete jít ráno do práce, odpoledne na nákupy a večer na skleničku vína se svým milovaným? Rozhodně potřebujete baleríny.

Ženskost a pohodlí

Pokud patříte k ženám, kterým byla dopřána sexy štíhlá a vysoká postava, nebojte se klasických plochých balerín. Potřebujete-li získat pár centimetrů navíc, zvolte baleríny na klínku nebo nízkém podpatku. Kromě výšky se vám, jako bonus, dostane i štíhlých vytvarovaných lýtek. A nemusí se jich bát ani ženy s nějakým tím kilem navíc.

Co k nim na sebe

Jak jistě víte, baleríny vypadají skvěle ke každému typu oblečení. Jen byste se měla vyhnout příliš dlouhým a širokým kalhotám. Úžasně vypadají baleríny v kombinaci s úzkými džínsy nebo legínami, zvláště pokud máte nohy gazelí. Přepadne-li vás romantická nálada, vezměte si vaše oblíbené šaty a k nim baleríny Tamaris. Zvláště v létě to bude váš oblíbený outfit.

Potřebujete-li si opticky přidat na výšce, oblečte si k balerínám sukni ve tvaru A, nebo sukni tužkovitého tvaru a uvidíte, jak „vyrostete“.

Baleríny můžete nosit i k vašemu pracovnímu dress codu. Stačí, když si pořídíte jeden pár v neutrální barvě bez zbytečných přízdob a máte po problému. Pokud rádi zkoušíte něco nového, tak by rozhodně neměla přehlížet baleríny Melissa, které jsou opravdu originální a zajisté Vás zaujmou.

Vybírejte pečlivě

V rámci zachování zdraví a pohodlí vašich nohou, byste měla vybírat baleríny s oporou pro příčnou klenbu. Při dlouhodobém nošení úplně plochých bot by vás mohly začít pekelně bolet vaše chodidla. A myslete i na vaše prsty. Vhodnější bude rozhodně obuv, ve kterých se nebudou muset mačkat k sobě.

Některé ženy trápí po několika dnech nošení zápach, jelikož se nejen baleríny Mel nosí většinou na bosou nohu. Opět se tomu můžete vyhnout. Kupte si boty z přírodních materiálů, které omezují pocení. Pokud by to nestačilo, pořiďte si speciální ortopedické vložky nebo stélky s ionty stříbra.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Akutní půjčka, kterou můžete využít naprosto na cokoliv

Malý úvěr, jenž bude sjednaný během příštích několika minut? Přesně to je možné v online světě!

Let vrtulníkem

Vyhlídkové lety vrtulníkem přináší několik předností pro každého z nás, podívat se můžete na vaše oblíbená místa, na váš domov z výšky nebo...

Pánský náramek – dárek šitý na míru

Milé dámy, hledáte dárek pro svého přítele, manžela či jinou blízkou osobu mužského pohlaví? Máme tu jedno řešení, které potěší nejednoho chlapa....

Mini fotopast aneb spolehlivý strážce rekreačních chat

Svou chatu máte rádi, jezdíte na ní pravidelně během sezony užívat si víkendy nebo jiné dny pracovního klidu. Nejen v dnešní době je...

Lidská odpovědnost nezná hranice

Čím se člověk liší od zvířete? Žádný strach, nepíšeme pro vás novou encyklopedii, nýbrž cílíme pouze jediným směrem. Člověk je schopen citů, emocí, lásky...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -