- Reklama -

Jak nosit baleríny vkusně a bez bolesti

Už jste četli?

Odhalte tajemství CBD: nezhulí vás a má podobné účinky jako THC

Lékaři po celém světě stále častěji využívají medikamenty s THC při léčení psychických nemocí, závislostí, roztroušené sklerózy nebo při...

Tipy, jak se vyhnout plísním v dřevostavbách

Dřevostavby na klíč mohou být náchylnější na vznik plísní v interiéru, je proto dobré jejich vzniku od samotného začátku...

Nové zázemí pro produkci katalyzátorů vybudovala DRFG Davida Rusňáka

Novým sídlem výrobního střediska pro produkci katalyzátorů z Japonska se stalo městečko se zhruba šesti tisíci obyvateli - Týniště nad...

 

Stojíte v obuvi, hledáte univerzální a pohodlnou obuv? Boty, ve kterých můžete jít ráno do práce, odpoledne na nákupy a večer na skleničku vína se svým milovaným? Rozhodně potřebujete baleríny.

Ženskost a pohodlí

Pokud patříte k ženám, kterým byla dopřána sexy štíhlá a vysoká postava, nebojte se klasických plochých balerín. Potřebujete-li získat pár centimetrů navíc, zvolte baleríny na klínku nebo nízkém podpatku. Kromě výšky se vám, jako bonus, dostane i štíhlých vytvarovaných lýtek. A nemusí se jich bát ani ženy s nějakým tím kilem navíc.

Co k nim na sebe

Jak jistě víte, baleríny vypadají skvěle ke každému typu oblečení. Jen byste se měla vyhnout příliš dlouhým a širokým kalhotám. Úžasně vypadají baleríny v kombinaci s úzkými džínsy nebo legínami, zvláště pokud máte nohy gazelí. Přepadne-li vás romantická nálada, vezměte si vaše oblíbené šaty a k nim baleríny Tamaris. Zvláště v létě to bude váš oblíbený outfit.

Potřebujete-li si opticky přidat na výšce, oblečte si k balerínám sukni ve tvaru A, nebo sukni tužkovitého tvaru a uvidíte, jak „vyrostete“.

Baleríny můžete nosit i k vašemu pracovnímu dress codu. Stačí, když si pořídíte jeden pár v neutrální barvě bez zbytečných přízdob a máte po problému. Pokud rádi zkoušíte něco nového, tak by rozhodně neměla přehlížet baleríny Melissa, které jsou opravdu originální a zajisté Vás zaujmou.

Vybírejte pečlivě

V rámci zachování zdraví a pohodlí vašich nohou, byste měla vybírat baleríny s oporou pro příčnou klenbu. Při dlouhodobém nošení úplně plochých bot by vás mohly začít pekelně bolet vaše chodidla. A myslete i na vaše prsty. Vhodnější bude rozhodně obuv, ve kterých se nebudou muset mačkat k sobě.

Některé ženy trápí po několika dnech nošení zápach, jelikož se nejen baleríny Mel nosí většinou na bosou nohu. Opět se tomu můžete vyhnout. Kupte si boty z přírodních materiálů, které omezují pocení. Pokud by to nestačilo, pořiďte si speciální ortopedické vložky nebo stélky s ionty stříbra.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Odhalte tajemství CBD: nezhulí vás a má podobné účinky jako THC

Lékaři po celém světě stále častěji využívají medikamenty s THC při léčení psychických nemocí, závislostí, roztroušené sklerózy nebo při...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -