- Reklama -

Atraktivní kočárek pro holčičky i chlapečky

Už jste četli?

Snadný přivýdělek i bez kvalifikace

Někdy nastanou takové situace, kdy si člověk nemůže dovolit pracovat na plný úvazek nebo dokonce ani na běžné brigádě....

Je možné získat půjčku i v případě záznamu v registru?

Mnoho lidí hledá způsob, jak získat hypotéku nebo úvěr i v případě, že je jejich jména zapsáno v registru dlužníků. A...

Tepelné čerpadlo je oblíbeným vytápěcím systémem. Co mu hraje do karet?

Vytápět tak, abychom netopili “panu Bohu do oken” - to je cíl nejedné rodiny žijící v rodinném domečku na...

Nastávající maminky od zjištěné požehnaného stavu přemýšlí nad vybavením pro svou ratolest. Ačkoliv největší radostí je vybírat dětské oblečení, nesmím se opomíjet ani důležité vybavení. Dětský pokoj bude zdobit dřevěná postýlka s nebesy a v koupelně vyroste přebalovací pult s úložným prostorem. V neposlední řadě byste neměli zapomínat na kočárek, který by měl plnit praktickou a estetickou funkci. Současný trh nabízí nepřeberné množství barevných kombinací a designových řešení. V následujících řádcích vám představíme tři značky, které jsou na trhu s kočárky velice populární.

Česká kvalita jménem Patron

Ryze česká společnost PATRON Bohemia navázala na tradiční výrobu kočárku v roce 1999. Svou první kolekci moderních kočárků představila o rok později. Kočárky PATRON se těší velké popularitě, neboť se vyznačují vysokou kvalitou a bezpečností. Designová stránka rozhodně nepokulhává a uspokojí dokonce náročné uživatelky. Můžete si vybrat z variant podvozků a mezi hlubokou a sportovní nástavbou.

Polská značka FIRKON

V žebříčku oblíbenosti se na předních příčkách objevuje polská rodinná firma FIRKON, jejíž historie se táhne už od roku 1987. Atraktivní kočárky FIRKON vynikají precizním zpracováním, ojedinělým designem a dlouhou životností. Výrobce respektuje veškeré bezpečnostní a výrobní evropské normy. Kočárky slouží dětem od jejich narození až do tří let.

Lehkost v podání značky CAMARELO

A poslední představovanou značkou je CAMARELO, která má své kořeny také v Polsku. Každý kočárek CAMARELO se pyšní lehkou konstrukcí, prostornou hlubokou vanou a otočnou sportovní nástavbou.

Pakliže se vám zamlouvá některá z výše uvedených značek, doporučujeme zhlédnout produktové portfolio společnosti AAA Kočárky. Nabízí pestrou škálu kočárků, ze které si vybere každá maminka.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Snadný přivýdělek i bez kvalifikace

Někdy nastanou takové situace, kdy si člověk nemůže dovolit pracovat na plný úvazek nebo dokonce ani na běžné brigádě....
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -