- Reklama -

Hledáte novou práci? Sledujte hodnocení firem

Už jste četli?

Hledáte novou práci? Sledujte hodnocení firem

Hodnocení firem se stává důležitým ukazatelem na trhu práce. Už nestačí jen poskytnout lidem zdroj obživy. Dnes stále více...

Překročte svůj stín s tloustneme.cz

Na jejich cestě jim může pomoci nový edukační web tloustneme.cz. „Web přináší české veřejnosti informace připravené ve spolupráci se...

Hledáte zajímavou investiční příležitost? Zkuste investovat do aut

Mezi zkušenými investory se říká, že každý by měl vkládat peníze do toho, čemu rozumí. Pokud se vyznáte ve...
admin
+ěš

Hodnocení firem se stává důležitým ukazatelem na trhu práce. Už nestačí jen poskytnout lidem zdroj obživy. Dnes stále více společností dbá na to, aby se u nich zaměstnanci cítili příjemně. Jak se projevuje firemní kultura a na co si dát pozor? 

Není to jen práce

Všichni dobře víme, že v zaměstnání trávíme velkou část dne. Jistě si nepřejete, aby se právě tento čas stal vaší zahozenou příležitostí. Proto je dobré si před pohovorem s konkrétním zaměstnavatelem projít hodnocení firem. Zjistíte, zda vyznávají podobné hodnoty jako vy. Přesvědčíte se o tom, že názory jejich zaměstnanců a obchodních partnerů rezonují s tím, co firma nabízí v pracovním inzerátu. Konečně si tak budete moci vybrat firmu, kde si skutečně přejete pracovat a růst. 

O čem hodnocení vypovídá

Hodnocení firem v sobě obsahuje celou řadu aspektů. Dozvíte se například i to, zda se jedná o společnost, která férově proplácí přesčasy. Nebo zda v ní existuje možnost se dále vzdělávat a profesně růst. Nějaké specifické benefity pro zaměstnance? I o těch se dozvíte. Budete se během práce pohybovat v příjemném prostředí? Panuje ve společnosti řád? Máte možnost pracovat na několika úkolech a vaše práce tak nebude rutinní? Dozvíte se vše, co od firmy očekáváte. 

Tady je mé místo

Když se seznámíte s prostředím, do kterého se chystáte začlenit, napadne vás, že zde je skutečně vaše místo. Splňuje vaše požadavky. Sami ucítíte, zda vám vyhovuje zaměstnání, kde jsou výzvy a termíny, které vás vedou k lepšímu výkonu, nebo zda preferujete rozvolněnější styl a termíny, které nehoří. Dozvíte se, jaká na pracovišti panuje celková atmosféra. Líbí se vám tým, kde není pracovní místo omezeno věkem nebo rodinným statusem? Splňte si sen. 

Dnes to budete vy, kdo cenné informace pročítá. Příště si zase najdete čas, abyste svého zaměstnavatele ocenili a nabídli tolik potřebnou zpětnou vazbu.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Hledáte novou práci? Sledujte hodnocení firem

Hodnocení firem se stává důležitým ukazatelem na trhu práce. Už nestačí jen poskytnout lidem zdroj obživy. Dnes stále více...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -