- Reklama -

Angličtinu se naučíte i pomocí hypnózy!

Už jste četli?

Hledáte zajímavou investiční příležitost? Zkuste investovat do aut

Mezi zkušenými investory se říká, že každý by měl vkládat peníze do toho, čemu rozumí. Pokud se vyznáte ve...

Snadný přivýdělek i bez kvalifikace

Někdy nastanou takové situace, kdy si člověk nemůže dovolit pracovat na plný úvazek nebo dokonce ani na běžné brigádě....

Je možné získat půjčku i v případě záznamu v registru?

Mnoho lidí hledá způsob, jak získat hypotéku nebo úvěr i v případě, že je jejich jména zapsáno v registru dlužníků. A...

Bez angličtiny se dnes téměř neobejdete. Mnoho zaměstnavatelů vyžaduje alespoň minimální znalost anglického jazyka. Jste angličtinou dosud nepolíbení a hledáte způsob, jak se jazyk naučit? Nebo se potřebujete zdokonalit? Chcete umět mluvit rychle a bez biflování? Jako řešení se nabízí unikátní kurzy angličtiny s hypnózou. Jak fungují a vyplatí se vsadit právě na ně?

Hypnóza jako efektivní nástroj

Kurzy angličtiny s hypnózou jsou převratnou novinkou v oblasti výuky cizích jazyků. Otevření kurzů předcházel dlouhý výzkum v oblasti sugestologie, systemické terapie, hypnoterapie, desugestopedie, neuro-lingvistického programování a jiných oborů a současně i výzkum způsobů, jak člověk může pracovat se svou myslí a pamětí. S nápadem propojit výuku cizího jazyka s principy hypnózy přišel Libor Činka, hypnoterapeut a specialista v oblasti paměti. Díky jeho mnohaletým zkušenostem byly vytvořeny kurzy, díky kterým se každý dokáže naučit ovládat angličtinu rychle a bez zdlouhavého biflování.

V Praze i online

Kurzy jsou založeny na psychologicky propracované metodě. Konají se v Praze a pořádá je vzdělávací společnost CETROS, s.r.o. Přihlásit se můžete na kurz angličtina pro začátečníky či pro pokročilé. Při výuce jsou využívány originální materiály, výuka je založena i na zážitcích. Díky tomu účastníci dokáží pracovat se získanými poznatky a učí se rychle mluvit. Po absolvování kurzu je posluchač schopen se domluvit v běžných situacích a konverzovat na úrovni. Připraveny jsou i kurzy angličtiny online. Tyto kurzy obsahují výuková videa, jsou založeny na internetové platformě a trvají 8 týdnů.

S kurzy angličtiny s hypnózou je možné začít v jakémkoliv věku. Stačí se jen odhodlat a vybrat si. Pokud si nejste jisti, na jaké úrovni vaše angličtina je, můžete si udělat tento jednoduchý online test.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Hledáte zajímavou investiční příležitost? Zkuste investovat do aut

Mezi zkušenými investory se říká, že každý by měl vkládat peníze do toho, čemu rozumí. Pokud se vyznáte ve...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -