- Reklama -

Z Prahy na nákupy oblečení do Drážďan za slabé dvě hodiny

Už jste četli?

Hledáte zajímavou investiční příležitost? Zkuste investovat do aut

Mezi zkušenými investory se říká, že každý by měl vkládat peníze do toho, čemu rozumí. Pokud se vyznáte ve...

Snadný přivýdělek i bez kvalifikace

Někdy nastanou takové situace, kdy si člověk nemůže dovolit pracovat na plný úvazek nebo dokonce ani na běžné brigádě....

Je možné získat půjčku i v případě záznamu v registru?

Mnoho lidí hledá způsob, jak získat hypotéku nebo úvěr i v případě, že je jejich jména zapsáno v registru dlužníků. A...
admin
+ěš

Drážďany lákají nejen historickými památkami a kulturními akcemi, ale také možností nákupů oblečení. A to jak ve známém a oblíbeném Primarku, tak v různých obchodních domech a luxusních buticích. Kam se za nákupy oblečení v Drážďanech vydat?

Primark

Primark nabízí moderní oblečení pro ženy, muže i děti za nízké ceny. Prodejna se nachází v přízemí a prvním patře nákupního centra Centrum Galerie.

Ti, kteří chtějí ušetřit za oblečení, ale nemají možnost cesty do Drážďan, mohou využít například internetový obchod Wish shop, který nabízí (nejen módu) za příjemné ceny.

Prager Strasse

Ulice Prager Strasse je nákupní třída s velkým množstvím obchodů a šestipatrovým nákupním centrem Karstadt. Nachází se zde obchody značek American Apparel, Esprit, Mango, Salamander a další.

Obchodní centra

Mezi oblíbená nákupní centra patří například Altmarkt Galerie, která nabízí přes 100 luxusních obchodů a restaurací. Blíže českým hranicím pak nalezneme neméně oblíbený Kaufpark. Za zmínku stojí také jedno z největších obchodních center Elberpark s obchody luxusních i běžných značek, které se nachází za městem u dálnice A4.

Jak do Drážďan:

●   Autem – nejrychlejší a nejpohodlnější způsob dopravy. Cesta zabere jen 1,5 hodiny. Nevýhodou je jeho cena, která náklady za cestu vlakem nebo autobusem převyšuje téměř dvojnásobně.

●     Vlakem – předností cestování vlakem je pohodlí, problém může nastat v případě zpoždění vlaku. Do Drážďan se lze vlakem svézt z několika českých měst se společností ČD. Ideální je spojení z Prahy, cesta přímo do centa Drážďan vlakem je jen dvě hodiny a pohodlí vlaku je parádní.

●     Autobusem – autobusy společností Student Agency, FlixBus a Eurolines. Využít lze také agenturu Primark Lovers, která zprostředkovává cestu z Prahy přímo před Primark za pouhých 379 až 399 Kč.V případě víkendových nákupů v Německu je nutné pamatovat na to, že v neděli má většina německých obchodů zavřeno. Výlet za nákupy oblečení do Drážďan se tedy vyplatí naplánovat spíše na sobotu.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Hledáte zajímavou investiční příležitost? Zkuste investovat do aut

Mezi zkušenými investory se říká, že každý by měl vkládat peníze do toho, čemu rozumí. Pokud se vyznáte ve...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -