- Reklama -

Z Prahy na nákupy oblečení do Drážďan za slabé dvě hodiny

Už jste četli?

Září je stále o dětských hřištích a výletech

Letní prázdniny jsou sice za námi, ale vypadá to, že se i v září budeme moci těšit...

Malé, ale velmi chutné

Pokud se zaměříme, na fazole mungo, tak se můžeme setkat i s názvem zelená sója. Možná to dělají...

Skladové haly zaplňují Česko

Potřebuje se vaše firma rozšířit o další sklady a hledá vhodné skladové prostory, které by byly blízko...
admin
+ěš

Drážďany lákají nejen historickými památkami a kulturními akcemi, ale také možností nákupů oblečení. A to jak ve známém a oblíbeném Primarku, tak v různých obchodních domech a luxusních buticích. Kam se za nákupy oblečení v Drážďanech vydat?

Primark

Primark nabízí moderní oblečení pro ženy, muže i děti za nízké ceny. Prodejna se nachází v přízemí a prvním patře nákupního centra Centrum Galerie.

Ti, kteří chtějí ušetřit za oblečení, ale nemají možnost cesty do Drážďan, mohou využít například internetový obchod Wish shop, který nabízí (nejen módu) za příjemné ceny.

Prager Strasse

Ulice Prager Strasse je nákupní třída s velkým množstvím obchodů a šestipatrovým nákupním centrem Karstadt. Nachází se zde obchody značek American Apparel, Esprit, Mango, Salamander a další.

Obchodní centra

Mezi oblíbená nákupní centra patří například Altmarkt Galerie, která nabízí přes 100 luxusních obchodů a restaurací. Blíže českým hranicím pak nalezneme neméně oblíbený Kaufpark. Za zmínku stojí také jedno z největších obchodních center Elberpark s obchody luxusních i běžných značek, které se nachází za městem u dálnice A4.

Jak do Drážďan:

●   Autem – nejrychlejší a nejpohodlnější způsob dopravy. Cesta zabere jen 1,5 hodiny. Nevýhodou je jeho cena, která náklady za cestu vlakem nebo autobusem převyšuje téměř dvojnásobně.

●     Vlakem – předností cestování vlakem je pohodlí, problém může nastat v případě zpoždění vlaku. Do Drážďan se lze vlakem svézt z několika českých měst se společností ČD. Ideální je spojení z Prahy, cesta přímo do centa Drážďan vlakem je jen dvě hodiny a pohodlí vlaku je parádní.

●     Autobusem – autobusy společností Student Agency, FlixBus a Eurolines. Využít lze také agenturu Primark Lovers, která zprostředkovává cestu z Prahy přímo před Primark za pouhých 379 až 399 Kč.V případě víkendových nákupů v Německu je nutné pamatovat na to, že v neděli má většina německých obchodů zavřeno. Výlet za nákupy oblečení do Drážďan se tedy vyplatí naplánovat spíše na sobotu.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Září je stále o dětských hřištích a výletech

Letní prázdniny jsou sice za námi, ale vypadá to, že se i v září budeme moci těšit...

Malé, ale velmi chutné

Pokud se zaměříme, na fazole mungo, tak se můžeme setkat i s názvem zelená sója. Možná to dělají její zelenkavé plody, které jsou...

Skladové haly zaplňují Česko

Potřebuje se vaše firma rozšířit o další sklady a hledá vhodné skladové prostory, které by byly blízko sídlu společnosti? Nebo snad hledáte...

Franšízy, které prosperují i v době koronavirové krize

I když se mnohým podnikům v době koronavirové krize nedaří, i když se některé podniky doslova drží na vlásku, jiné společnosti poměrně...

Jsou mobilní aplikace skutečně příležitostí k růstu?

V posledních letech rapidně přibývá mobilních aplikací. Oslovují se například odborníci ze společnosti APPKEE, kteří vytvoří mobilní aplikaci na míru jak pro...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -